Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már nem lesz babás görbe,...

Ez már nem lesz babás görbe, hanem menzis? Valaki magyarázza meg nekem miért? Pedig olyan szépen indult.

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, nem értem mi lehetett az oka, hogy leesett a hőm? Gondolom, meg fog jönni, még nincs semmi, de nem is fogok a pallatig ugrálni, ha megjön! Szörnyen érzem magam :-(


[link]


2009. ápr. 9. 06:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is esett 6 tizedet 37.2 ről 36.6 ig lement 7 nap alatt és még is itt a gyönyörű kisfiam.Nem kizáró ok a zuhanás.
2009. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem is írták.Ne idegeskedj!Ennyire korai stádiumban nagyon könnyen kilöködhet.Számtalan a példa rá.A hőzés mindig u.abban az időben legyen max 10 perc eltéréssel,u.ott.Erre a legjobb a hüvely,de ott is figyelj arra,hogy meddig tolod fel.(Ne az elején mérd)Pár 10ed zuhanás semmit nem jelent.Van erre is példa a neten,s élőben pl-korház.


E.ü.dolg.

2009. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lányok, én tegnap megmértem, 36,8 volt, nem akartam elhinni, 5 percre rá újra, 36,5, majd harmadszor is megmértem, 36,3. Ha ekkora eltérések vannak, lehet, hogy eddig minden adatom rossz volt. Holnapra várom én is, és lehet, hogy jól elszórakoztam egy hónapot méricskéléssel, és az egész adathalmazt dobhatom a kukába.
2009. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na látod?!A hőzésnél nagyon pontosan kell mérni!U.abban az időben,u.ott.A tuti-A HÜVELY!!!de ott se mindegy,hogy mennyire tolja mélyre aki ezt a modszert válassza.Kb 4-5 cm a megfelelő.Ezt itt a nőgyogyászaton a dokik nap,mint nap ismételgetik a leendő anyukáknak.


E.ü.dolg.

2009. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kössz csajok a biztató szavakat, mostmár sokkal könnyebben érzem magam! Aki már babás vagy már ott van a picúr, gratulálok nekik!

Olyan jó, hogy itt elpanaszolhatom a dolgokat! Köszi

2009. ápr. 9. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!