Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már nem lesz babás görbe,...

Ez már nem lesz babás görbe, hanem menzis? Valaki magyarázza meg nekem miért? Pedig olyan szépen indult.

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, nem értem mi lehetett az oka, hogy leesett a hőm? Gondolom, meg fog jönni, még nincs semmi, de nem is fogok a pallatig ugrálni, ha megjön! Szörnyen érzem magam :-(


[link]


2009. ápr. 9. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel!!!A remény hal meg utoljára))))Tudom,hogy rossz,mert én is ebben a cipőben vagyok,de ha megnézed a babavárok otthona oldalt,akkor láthatod,hogy már nem egy esetben volt a görbe becsapos,s mégis ott lakozott a pocaklakó!!!Én már 6 éve várok babóra,s az orvosok szerint minden rendben,hisz az összes létező vizsgálaton már átestünk a férjemmel.Drukkolok neked nagyon)))
2009. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves Tőled, hogy próbálod bennem tartani a lelket! Nézegettem valamennyit azokból a görbékből, de amiket én láttam, egyiknél sem volt olyan, hogy esett, aztán másnap is. Ingadozás persze van ott is. Abban bíztam, hogy ma majd vissza fel megy és babó lesz, de így hogy esett... Na, de amíg nem jön meg, ott a remény! Köszi!
2009. ápr. 9. 06:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Szijjja (első vagyok)Én ma kb 2 perc eltéréssel újra mértem a hőm.Mivel már 5 napja gyönyörű 37.1 C volt a hőm,s ma lezuhant.Teljesen kibuktam először,mert 36.49 C-t mutatott,aztán újra mértem,s 37.1 C volt ismét.Tehát most feljegyeztem min a 2t,s majd meglátjuk holnap.Már nagyon várom a holnapot))))Amig nem jön meg,addig reménykedek,de nagyon))))
2009. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szia! Hát ez furcsa, hogy egyszer ezt mutatja, két perc múlva meg már mást! Gondolkodtam én is azon, hogy 2x megmérem, de aztán elmaradt. Mindegy, ha holnap reggelig nem jön meg, akkor én is megcsinálom így, már csak szórakozásból is. Szurkolok magunknak, hátha nem jön meg!

Engem most nagyon fogdos valami hányinger szerű, torkomban van a nagy semmi, mintha ki akarna jönni. De ez is lehet, hogy csak az idegességtől van! :-s

2009. ápr. 9. 07:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is. Holnapra nem várom, viszont két napja leesett a hőm. Több hónapja figyelem a hőmérsékletemet és amikor nekem leesik a hőm akkor mindig meg is jön a mensi. Ez a hőgörbém.

[link]

2009. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még midig első-Én is csak azért mértem 2 szer,mert olvastam a kismamák nagykönyvében,s most is elöttem van direkt(ellenöriztem)hogy ha csak 1 cm eltérés is van a mérésnél,főleg a reggeli hőzésnél akkor az igenis mutathat eltérőt))))Aminek örültem,mert igy megnyugodtam kissé,s egyből újra mértem.Aztán láss csodát .......Szóval nyugi))))))Drukkolok magunknak nagyon!!!!Viszont ha nem jön össze,akkor ott a köv.hónap!!!Görcsösen idegeskedni nem szabad,mert korai stádiumban még könnyen kilöködhet.
2009. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ah, most egy kis kődarab leesett a szívemről! Máris nyugodtabb vagyok! Köszi
2009. ápr. 9. 07:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Még mindig első)))Helyes))))
2009. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia 7:40-es!


Megnéztem a görbéd, szépen indult neked is. Ami szomorú, hogy esett a hőd, mint nekem. De nem tudom, láttad e, hogy 1 cm is okozhat a mérésnél eltérést. Neked is drukkolok, hogy ez csak a hőmérőzés bakija legyen!

2009. ápr. 9. 08:01
 10/15 anonim ***** válasza:

ennyi esés még nem jelent semmit :)

nekem is esett és kismama vagyok.

2009. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!