Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet a mellszőrösödés...

Jelenthet a mellszőrösödés hormonzavart?

Figyelt kérdés

Ugyanis az egyik mellemen kb 12-14 szál hosszú fekete erős szőrszálak vannak. A másikon csak 7.

A havim rendszeres 29-30 napos, nagyon ritkán 32.

Szerinted ez lehet hormonzavar, vagy ne parázzak.


2011. aug. 3. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele nőgyógyászhoz! Ő majd megmondja, de valószínűleg hormonzavar. Nekem is volt a két mellem között 6-7 szál erős, fekete szőr...nem foglalkoztak vele, később kiderült, hogy petefészek cisztám van, és utána mondta a házi dokim, hogy annak is lehet előjele ez efféle szőrök megjelenése. Szóval irány doki, mielőtt nagyobb baj lesz!
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, nekem kb. 10 éve szőrös a mellem.

Valamint a hasamon és a combomon is nagyon erős a szőrzet.

Emellett 8 évig fogamzásgátlót szedtem, mióta abbahagytam 4 hónapja, a menstruációm 28-33 nap között váltakozik, baba sajnos még nem sikerült.


Ultrahangon még nem voltam, csak ott derülhet ki, ha cisztám van?

Mert az éves rákszűrésen sosem mondtak semmit.

2011. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Érdemes meglátogatni nőgyógyászt.

Én kb. 2,5 éve vettem észre, hogy jobban szőrösödöm a kelleténél. Pár hónap múlva mentem nődokihoz, mert terveztük a babát. Itt kiderült, hogy valószínűleg PCO-s vagyok (ezt belgyógyász meg is erősítette). Ettől függetlenül elég gyorsan összejött a baba, de sokkal jobban kellett vigyáznom magamra terhesség alatt.

2011. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Manka68 ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, hormonzavar jele lehet. Viszont ennek eldöntése nem nőgyógyászra tartozik, hanem endokrinológusra. Ő a hormondoki. A nőgyógyász már csak akkor ismerheti fel, amikor már komoly problémákat okoz. Nem érdemes ezt megvárni.
2011. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor ez ciszta lenne? Nagyon nem értek hozzá, uh-n ezt nem lehet látni?

És amúgy hogyan kezelik?

Mi a gyógyír?

2011. aug. 4. 07:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy tényleg rendszeres a menszeszem.
2011. aug. 4. 07:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Hormonzavar lesz. De kapsz rá gyógyszert, és enyhülnek a panaszok, vérvételek meg vizsgálatok lesznek.
2011. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Valójában ilyen már évek óta, csak most olvasgatok róla.

Se nem híztam, se nem fogytam, sehol máshol nem tapasztaltam.

Na ezt jól össze hoztam.

2011. aug. 4. 12:07
 9/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok


De próbálkoztok a babával és nem jön össze, vagy most még csak kíváncsi vagy?


Amúgy én is évek óta tartom a súlyom, bár van súlyfeleslegem.

Én jövő hónapban megyek nődokihoz, megkérem, nézzen meg ultrahanggal is, remélem megteszi, bár nem magán orvos.


Ha azt hazudom, hogy legalább 10 hónapja próbálkozunk hátha megnéz.

2011. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

29 leszek decemberben. Novemberben lesz 3 éve, hogy próbálkozunk. Voltam orvosnál. Jártam hozzá majd egy fél évig, és mint látod nem lettem okosabb.

Se vérvétel se semmi. Max uh. Ott meg semmi elváltozást nem látott, sőt még tüszőt sem. ...

Most ott tartunk, hogy mivel anyagilag elég lerongyolódtunk, összeszedjük magunkat és újult erővel belefogunk, egy másik, talán magán dokinál.

A biztosra akarunk menni, mert kb 8 éves korom óta azt hajtom, hogy még 30 éves korom előtt meg kell szüljem első gyermekem.

Még van egy kis időm addig.

2011. aug. 4. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!