Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nuvaring huvelgyurut a...

A nuvaring huvelgyurut a cikluson belul is barmikor kivehetem anelkul, h hormonzavart okozna?

Figyelt kérdés
negy honapja hasznalom, es elviselhetetlen fejfajasaim vannak. ezenkivul okozott nekem egy gyulladast is a mehszajamnal, es szeretnem minel elobb kivenni, de nem vagyok biztos benne, h jol ertettem a tajekoztatot, h barmikor kivehetem. ez azt jelenti, h tenyleg barmikor, vagy amikor egyebkent is kivennem, es nem teszek fel ujat?
2009. okt. 9. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetben az van, hogy a cikluson belül nem jó félbehagyni se gyűrűt, se bogyót, mert összezavarja a ciklust. Az én tablettámnál az vana tájékoztatóban, hogy ha abba akarom hagyni, akkor nem kezdek új levelet, vagyis az utolsót még végig kell szedni. Szeritem ez gyűrűnél is így van, mivel a mechanizmus uk ugyan az, csak a felszívódás helye más.


DE! Mivel azt mondod, hogy nagyon erős mellékhatások vannk, én azt javasolom, hogy menj el szépen dokihoz, aki orvosilag mérlegelni tudja, hogy melyik a "kisebbik rossz" a te esetedben, a mellékhatások, vagy a 21 nap megszakítása. Mielőbb menj dokihoz, de addig semmiképp se hagyd félbe a gyűrűzést, mert lehet, hogy a doki azt fogja mondani, hogy nem szabad félbehagyni.

2009. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!