Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud jó teát vagy mást...

Valaki tud jó teát vagy mást ami segíti helyre rakni a hormonzavart?

Figyelt kérdés

Sajnos hormonzavarom van és az endokrin doki nem adott rá semmit.A nőgyógyász fogamzásgátlót akart adni de nem szedhetek mert trombózisom volt sajnos.De valami szer csak van ami segít.Fogyózom is és hát persze hogy az orvosok azt mondják,hogy a fogyás helyre teszi lehet hogy segít de nem hinném hogy sokat segítene.Vékonyaknál is van hormonzavar.Halottam olyat is hogy egy csaj hiába fogyott le akkor is hormonzavara van.Nem állt helyre.

Nagyon szeretnék babát de így soha nem leszek terhes a hormonzavar miatt.Lassan feladom!Van olyan nő aki még hormonzavarral is teherbe esett én nem tudok.Már 3éve semmi.Ha valaki tud tanácsot adni vagy jó teát vagy mást annak nagyon örülnék!Várom a válaszokat!


2009. aug. 7. 11:52
 1/1 anonim válasza:

szia! a forever living product termékek között van a multi maca tabletta. én szedtem és jó volt. különben a maca növényről találsz itt leírást:

[link]

2009. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!