Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavart hogy lehetne...

Hormonzavart hogy lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok!Sajnos hormonzavarom van már 8éve és még nem lett kezelve mert nem segitett egy orvos sem.Elmentem maszek dokihoz.Azt mondta hogy vegyem meg a Dr.Robert Young ph csoda könyvet és olvasam el.Arról szól hogy sok iyen hasonló nőnek,hogy sikerült helyre állítania.Sajnos túlsúlyal küzködök és hizok és hizok.Nem eszek sokat csak anyit amennyit szükséges de mégsem fogyom.Gondolom a hormonzavar okoza a hízást.Nincs olyan szer ami ebben segitene?Nagyon szeretnék babát és sajnos nem sikerül gondolom ezért.Mostanában olyan tünetem van mintha terhes lennék.2hete hogy rosszul szoktam lenni.Nem jött meg igaz hormonzavarnál elöfordul,hányingerem van.Néha ugy kellek fel,hogy szédülök.erös hányinger,szokott a melleim is fájnak.Mellbimbóm sötétedik,a hegyén fehéredik.Lehet,hogy esetleg becsuszot a baba vagy hormonzavar csinálja ezt?Hogy ha tud valaki olyan szert ami segiti a hormonokat helyre tenni az írja le nekem a nevét a készitménynek és kb mennyi lehet és receptre vagy anélkül kapható?Ja és azt kifelejtettem,hogy 18évesen volt trombozisom igy hormonális gyógyszert nem szedhetek.Van igy megoldás?
2008. nov. 23. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj és megudod hogy terhes vagy-e.Lehet hogy csak a tudat alatttit játszik veled.Én is sok hasonló tünetett produkáltam mégse voltam terhes.

Ha nem vagy az menj nögyogyászhoz kérj beutalót laborba.Én nekem mikor ez meg volt mielött viszamantem az orvoshoz megirtam egy webes dokinak. Elmondta amit Ő megállapított és már nem mennet tök hülyén az orvoshoz.Egy csomo mindent tudtam kérdezni tőle így Érdemes lenne elmenned egy endokrinológiai vizsgálatra is.A gyogyszert meg úgyis csak orvos adhat ha hormon zavarod van.Pl. ha PCOS vagy akkor endokrinologus irja fel a metformin tartalmu gyogyszert. Ha nem segítö kész az orvosod meny máshova!!!!

2008. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

FELTÉTLEN keress egy másik orvost!!! Egy orvos ne azzal segítsen, hogy könyvet ajánl! Keress egy jó nőgyógyászt! Ő majd segít, elküld laborba, az lesz az első lépés valószínűleg. Aztán kezdeti kezelések és a többi vizsgálat!Lahet, hogy hosszabb folyamat elé kell állnod, de feltétlen keress fel valakit ,aki segít rendbejönnöd. NE HAGYD RÁÁ! CSAk az egészségedről van szó. És elképzelhető, hogy a túlsúly miatt nem sikerül a baba, de ha sikerül a hormonháztartásodat rendebtennni, sikerülni fog lefogyni is!Mindenképp jobb lesz neked is meg a babádnak is majd!

2008. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem de negatív lett 2*szer!Hát lehet,hogy keresek másik orvost.Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 3. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!