Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy ez most mi,...

Nem tudom, hogy ez most mi, bizonytalan vagyok?! Aki tud az segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem nagy újdonság, de én is babát szeretnék. A ciklusaim igen változók hol 32 napos hol egy picit több. Na most: megjött szombat reggel, a ciklusom 39.napján. Nem is ezzel van a probléma, hanem hogy nem volt előtte barnázás de még egy picit se, sőt inkább nagyon is nagy szárazság volt előtte. Ne haragudjatok a nyers fogalmazásért, de a mensim az eléggé változatos volt ezalatt a 2 nap alatt,alig-alig volt valami, csak minimálisan volt darabos,nyúlos, szinte nem is,pedig eddig volt, hogy majdnemhogy egybe vált le a nyálkahártya.... mára már alig van azis barnás inkább mint vér, de szombaton meg nagyon vizes(???) volt a mensim, ilyet se tapasztaltam idáig....Azért nem teszteltem mert nem éreztem úgy hogy kellene, meg kíváncsi vagyok a véleményekre. Valószínűleg pénteken tud már fogadni az orvosom, szóval majd megyek oda is, de addig kíváncsi vagyok hogy ki volt még esetleg így?? lett baba vagy ez most csak egy ilyen ciklus????
2011. aug. 1. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet baba, ha nem volt olyan a vérzésed. Én tesztelnék, akár még most, mert ha baba van, akkor irány az orvos, mert nem jó hogy éreztél. Én nem várnék péntekig, az tuti!!

2011. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tesztet. Símán lehet babuci.
2011. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!