Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteron szintese...

Alacsony progeszteron szintesek, sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Ha igen-hogyan-mit szedtetek?


Ha még nem, mit tesztek annak érdekében hogy sikerüljön?


Köszi


2011. júl. 30. 11:36
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan nem volt alacsony, de úgy tudom, az akkor fordul elő, ha a peteéréssel van gond. Tehát ezt kéne rendezni. Ezen kívül lehet progeszteron pótlást kapni, ami néha segít, néha nem. De fontos, hogy mikor kezdik el adni. A leghatásosabb akkor, ha rögtön ovu után szedni kezded. Minél később kezded el, annál kevésbé hat. Hallottam olyan orvosi véleményt, hogy csak a 6-ik hét után adná, mert nem akar támogatni egy esetleges méhenkívülit. De amíg a meddőségis dokim azt mondja, hogy azonnal, addig neki hiszek. :-) Kárt nem okoz, de lehet életmentő a babának.

2011. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer már sikerült, és most szeretnénk kistesót, úgyhogy újra azt az utat járom be :) Clostylbegytet kell szednem, meg Merckformint. A kislányomnál ez bejött, remélem most is sikerül :)
2011. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Én is szedem a Clostyt, ez a második hónapom+méhpempő+e-vitamin.


Remélem hamarosan nekem is sikerül.....neked is megy a drukk ;)

2011. júl. 30. 14:15
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is alacsony a progeszteron szintem. Én most várom a dokimat, hogy visszajöjjön szabadságról, és elkezdhessünk valamilyen gyógyszeres kezelést, mert már 2 éve próbálkozunk.

Decemberben volt egy elhalt terhességem sajnos,6 hetesen, ciklusom sem az igazi azóta. Peteérésem, többi hormonszintem rendben, mégsem jön a baba :( (mondjuk ezekhez még társul a hátrahajló méhem, de a doki szerint ez nem jelent nehézséget)

E vitaminnal, Elevittel, cickafark-palástfű teával is próbálkozok, eddig eredménytelenül... Nagyon reménykedek, hogy a hormonpótlás segíteni fog.

2011. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is reménykedek-Clostyt szedek, ez a második hónapom. Szedek még mellé én is E-vitamint, meg néha méhpempőt is.
2011. aug. 5. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!