Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek összejöhet a baby...

Szerintetek összejöhet a baby így?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam együtt a párommal,úgy h lehet baba is.Hétfőn volt tojásfehérjés nyulos ragadós folyásom.Ami a peteérés tudtommal.A ciklus.hu szerint 30-n(most szombat) kellene,hogy legyen peteérésem.Ezekszerint nem jol számolt vagy nem tudom.Mennyi az esélye,h összejöjjön a baba?Szerdán nagyon görcsölt a hasam alul.Ez lehetett esetleg beágyazódás?Örülnénk a babának!Fél éve nem szedek már fogamzásgátlót.A ciklusaim mindig 3napot késnek minden hónapban.Előre is köszi a válaszokat.
2011. júl. 28. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn volt tojásfehérjés és ti pénteken voltatuk együtt, akkor tökéletesen lemaradtatok a pé-ről. A nyúlós nyák jelzi a pé-t, de az utána lévő 1-2 napban van peteérés, szóval neked szerdán volt a tüszőrepedésed, azért is görcsölt a pocid. Akkor kellett volna belehúzni.
2011. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az jelenthet valamit,hogy az együttlét utáni napon azaz szombaton is görcsölt lennt a hasam ugyanugy mint tegnap?
2011. júl. 28. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt hogy pé-d lesz. Mióta próbálkoztok? Miért nem szerzel be ovutesztet? Akkor könnyebb lenne belőnöd az aktuális pé-t.
2011. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok,következő hónapra veszek.Nemrég óta.Akkor nincs értelme reménykednem:(
2011. júl. 28. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól még lehet szerencsétek! Ne legyél türelmetlen, a nemrég óta gondolom 1-2 hónap. Mi már 21 hónapja és épp most jött meg. Nektek következő hónapban tuti összejön ha szépen időzitetek, de kül. is nem kell rágörcsölni. Peteérés hetén legyetek 2-3 naponta együtt és sikerül majd, meglátod!!
2011. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!