Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Olyan érzésem...

Mitől lehet? Olyan érzésem van mintha szét akarna feszülni fent a comb hajlatomnál.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 15. napon. Az előző ciklusom 33 napig tartott. Most kezdjük a babaprojektet:)
2011. júl. 26. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul mozdulhattál, vagy meghúzódhatott. Nekem is szokott ilyen lenni, semmi köze a peteéréshez vagy a teherbeeséshez. Sok sikert!
2011. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajrá ! Ez peteérés. Nekem 1 napig iszonyatosan fáj a hasam és a derekam majd szét szakadok másnap meg mintha elvágtak volna semmi. Na ebbol tudom mikor van peteérésem ha nem az lenne elozo nap és utána is fájna minden porcikám .Tehát akkor most kapd el apát és adjatok a romantikának :O)
2011. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló biztos, hogy nem mozdultam rosszú mert akkor ma is fájna ugyan ott de reggel már nem fájt és most se fáj.

Kedves 2.

Én abban reménykedtem, hogy ez még csak előjel, apa sajna nincs itthn majd csak csütörtökön éjjel jön haza:(

2011. júl. 27. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!