Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti mellé minden esetben...

Closti mellé minden esetben kaptatok tüszőrepit? Ki és hogyan adta be az injekciót? Beadhatja a párom is vagy csak az orvos?

Figyelt kérdés
Ha nem kaptatok, akkor miért nem, és lett-e valami gond belőle?
2011. júl. 21. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szijja!

Engem nem is nézett ultrahangon, nem is kaptam szurit, szóval semmit. És mégis megfogant a 2. hónapban és most vagyok lassan hetes terhes:D

2011. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bocsi 5 hetes:D
2011. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 sumergo ***** válasza:

Kaptam szurit mellé, simán be tudod adni magadnak, ez csak 1 szúrás. Gondolj bele, aki inzulinos cukorbeteg, az naponta többször is megböki magát. Nem kell ezen fennakadni.

Ha nem kapsz szurit, a legrosszabb esetben nem reped meg a tüsző magától, de azért meg szokott. Ne izgulj, nem lesz semmi gond, se szurival, se anélkül.

2011. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem félek a szuritól, csak nem vagyok tájékozott ezen a téren és csak azért érdekel, mert pont elutazunk külföldre, amikor be kellene adni.

2011. júl. 22. 12:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett szuri, megrepedt magától a 18. napon.
2011. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tüszőrepit?Az mi?
2011. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Saját dokid volt?Azért szeretném tudni,mert én is megyek dokihoz akit szeretnék fölfogadni,
2011. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti! Ettől az injekciótól megreped a tüsző és kilökődik belőle a petesejt.


Kedves utolsó! Igen, ehhez a dokihoz járok mindig.


Mindenkinek gratulálok, akinek sikerült a babó és sok boldogságot kívánok hozzá!


Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat és várom a többit is!

2011. júl. 24. 11:44
 9/14 anonim válasza:

Én most fogom kezdeni a clostit, de megkérem az orvost, hogy írjon fel nekem is, mert ugye biztosabb, hogy megreped ha kapok injekciót.

Úgy hallottam, hogy más is beadhatja, nemcsak az orvos.

2011. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Manka68 ***** válasza:

Tüszőrepesztő szurit akár magadnak is beadhatod, ha tudod hogy kell. Ha nem, kérj meg egy nővért, hogy mutassa meg.

Olyan tű van hozzá, amit pont tövig kell nyomni, és nem tudsz magadban kárt tenni. 45 fokos szögben a hasfalba valahova a köldöködtől pár centire, ahol elég vastag a zsírpárna. :-) Még csak nem is fáj, annyira vékony a tű. :-)

2011. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!