Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-8 éve folyamatosan szedtem...

7-8 éve folyamatosan szedtem a gyógyszert és most 5 hónapja abbahagytam! Iiyen sok folyamatos gyógyszerszedés után lehet teherbe esni? Vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 évig folyamatosan szedtem. Amikor abbahagytam, hogy babát szeretnénk, elmentem a dokimhoz, és megkérdeztem, mennyi idő szükséges a gyógyszer kiürüléséhez. Azt mondta 24, max 48 óra!! :o)

Úgyhogy emiatt ne izgulj, nem befolyásolja.

2008. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 8 évig szedtem a bogyót, 6 hónapot pihentettem a szervezetem nem azért, mert az orvos javasolta, hanem mert én úgy gondoltam és a próbálkozástól számított 4. hónapban már terhes is voltam. Üdv. 30. hetes kismami
2008. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évig szedtem, 3 hónap szünet, és most 2 hónapja próbálkozunk, hátha majd most sikerül végre! :))
2008. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En 8 evig szedtem folyamatosan,aztan vmi miatt attertem mas gyogyszerre,es az sajnos nem jott be.Abbahagytam es a kovetkezo hopnapban mar ott is volt a baba.

Nekem az orvos azt mondta,h egyaltalan nem nehezebb,sott a gyogyszer abbahagyasa utan meg talan konnyebben is osszejon a baba.

2008. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én 12 évig szedtem bogyót, szünet nélkül. Amikor úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk, abbahagytam a szedését, vártunk 3 hónapot, és az első "éles" alkalmommal összejött a manócska.

19 hetes kismama

2008. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia, mikor én abbahagytam a gyógyszer szedést a következő mensim, már nem jött meg, helyette a tünetek :D

most 19hetes terhes vagyok, és minden rendben van.

sok sikert!!!

2008. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, 8 évig szedtem.
2008. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!