Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki missed ab utàn...

Volt aki missed ab utàn rögtön terhes lett? Még az elsö mensz elött?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 20:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
lehet pete érésem missed utàn 3 héttel?
2011. júl. 9. 21:01
 2/16 anonim ***** válasza:
ne akarj egyből terhes lenni, veszélyes a következő babára nézve. amúgy: leveleztem egy lánnyal, akinek volt egy korai vetélése (kb. 4 hetesen. csak a + tesztből tudta, majdnem időben "jött meg" neki), aztán egyből terhes lett a következő ciklusban és az a baba is elment. ilyenkor min. 3 hónapot javasolnak, várjátok ki a baba érdekében
2011. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem is volt màr egyébként spontàn vetélésem és a következö ciklusban megis maradt a baba és màr majdnem 6 éves!
2011. júl. 9. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:

:)

Most miért kérded? Sajnálom, gondolom elment a babád és szeretnétek

2011. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen szeretnénk màr 4 éve és 3 sikertelen inszemen és 3 sikertelen lombikon vagyok tul a negyedik sikerült de elhalt a 8.héten!
2011. júl. 9. 22:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Le vagyok döbbenve, hogy mennyi rejtélyes meddőség van az ismeretségi körömben és most amit te írsz, hogy már egy gyereked van és a 2. nem akar jönni. Nálatok tudják az okát?
2011. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
és ez már nem is támogatott, igaz?
2011. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudjàk az okàt:( és nem is küldenek tovàbbi vizsgàlatra!nem talàljàk szükségesnek!de most akarom az inzulin rezisztenciàmat megnézetni,idöpontra vàrok az endokrinologustol!
2011. júl. 9. 22:41
 9/16 A kérdező kommentje:
nekem egyiksem volt tàmogatott,mert külföldön élek!
2011. júl. 9. 22:44
 10/16 Manka68 ***** válasza:

Én is így jártam, ahogy te. :-(

És IR-es vagyok. Valószínűleg ez okozta nálam az elhalást is. :-(

De a dokim azt mondta, majd a harmadik vetélés után megnézik, mi okozhatja. :-(

Most újra megyek terheléses vérvételre magánszorgalomból, hátha változtatni kell a gyógyszeradagomon. Nem akarom megvárni a következő vetélést...

2011. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!