Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdjem a terhestornà...

Elkezdjem a terhestornàt? Régen mozogtam rendszeresen, most meg nem merek, mert lehet hogy terhes vagyok, de ha elkezdem a terhestornàt azzal nem àrtok senkinek, ugye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhestorna csak annyira intenzív, amennyit egy átlagos kismama elbír. Ha betöltöd a 12. hetet és az orvosod is engedi, járj nyugodtan.
2009. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a 12. hétig ne kezdjem el? Amugy itthon akarom csinàlni! :) Köszönöm vàlaszod!
2009. júl. 1. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
lehet hogy terhes vagy? pozi lett a tszted? vagy mi? csak, mert ezt már sokszor leírtam, hogy nem élhetünk úgy, hogy mi van ha..... akkor az nem lenne élet
2009. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13.àn tesztelek! De egy babàm màr elhalt, akkor fizikai melot végeztem, ezért van bennem a félsz!
2009. júl. 1. 09:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha tesztelek! :) ez lemaradt!
2009. júl. 1. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Már a 12. hét előtt is el lehet kezdeni. Nekem az elején nagyon fájt a derekam, tágult, hogy elférjen a magzat. Azt mondta a háziorvos, hogy csináljam a terhestornát. Én azt akkor hülyeségnek tartottam, mert pocak nélkül annyira könnyűnek tűnt. De bevált. Nyugodtan csinálhatod, bajod nem lesz tőle. De ha nincs panaszod, akkor nem muszáj.
2009. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógytornász vagyok. Nos a terhestorna semmiképpen nem fog ártani neked, persze ha nagyon félsz akkor ne kezdd el, mert ha véletlenül probléma adódik a terhességed során, akkor be fogod beszélni magadnak, hogy a torna miatt van és sosem szabadulsz a bűntudattól. Várd meg a pozitív tesztet, késés után 2 héttel menj el orvoshoz, ő mindent részletesen el fog mondani neked :) A terhestorna a hát, mellizmoknak is nagyon jót tesz. Ha az orvos is megnyugtat, akkor kezd csak el a tornát :) Kívánom, hogy baba legyen a dologban :):)
2009. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm vàlaszod! Pont a gerincem miatt akartam elkezdeni, mert elég sokat fàj s ha még baba is akkor azt végem! 2 helyen van elferdülve, a hàt közepe tàjàn és deréktàjon! Régen jàrtam vele gyogytornàra, de sajnos elfelejtettem a gyakorlatokat, csak egy kettö jut eszembe, igy a labdàn szoktam csak csipö körzést és elöre-hàtra mozogni!
2009. júl. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!