Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A melleim gyulladàsszer...

A melleim gyulladàsszeruen fàjnak màr 3 hete. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A melleim màr 3 hete fàjnak (pè òta) ,ès mindig rosszabb,rettenetes mintha be lenne gyulladva,nem lehet hozzàèrni.Holnap megyek dokihoz,hogy nèzze meg,mert mar nem birom.az utobbi par napban làzas èrzèsem van,tobbnyire este felè 37,3, reggelli hom pedig 37. Holnaputàn kène megjonnie! Ezenlivul hasszurkàt,fàradèkonysàgot,èmelygèst tapasztalok. Kèrlek irjatok,koszonom!
2008. ápr. 15. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély,hogy terhes vagy!Tesztet csináltál már?
2008. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mèg nem mert mèg korai,holnaputanra varom. Egyèbkènt megjon èrzèsem nincs,csak fehères sàrgàs folyàsom
2008. ápr. 15. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa, mert nekem ugyanezek a tüneteim és nekem pénteken kéne megjönnie. egy hónapja hagytam abba az antibébi szedését, úgyhogy még az se biztos,hogy a héten kell megjönnie. szeretnél babát?
2008. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sárgás folyásom van de nem is nevezném annak mert csak egy csík van a bugyimon.érzem a cicit de a tied az durva...menj vele orvoshoz.
2008. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretnènk babàt,de mèg nem terveztunk :) Nekem is csak kevès folyàsom van.. csinalnèk tesztet csak nemtuodom mennyire èrzèkeny a tesztem amit itthon tartogatok,leheth nem mutatnà ki.
2008. ápr. 15. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor várjj még 1-2 napot és utána tesztelhetsz! :)
2008. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem soha se fàjt a mellem ,viszont az utobbi honapokban kegyetlenül.

az is nagy valoszinü hogy terhes vagy,de amig tesztet nem csinàlsz,addig nem tudhatod,lehet csak vàltozik a tested(màsképp reagàl)

mindenképp tesztelj!!!!!!!!

2008. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!