Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor teherbe estél, volt...

Amikor teherbe estél, volt olyan érzésed, hogy nem fog megjönni a menstruációd és terhes vagy?

Figyelt kérdés

Vagy minden ugyanolyan volt?

Aki mensi előtt pecsételt kicsit, az akkor is pecsételt, amikor aztán nem is jött meg terhesség miatt?


2011. júl. 6. 15:37
1 2
 11/15 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, lefelejtettem, hogy akkor már egy éve nem sikerült teherbe esnem.
2011. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt, nem is gondoltam, hogy terhes vagyok. Akkor már nagyon régóta próbálkoztunk a babával, de nem sikerült. Akkor adtam fel a dolgot és döntöttem úgy, hogy nem fogom minden másodpercemet úgy tölteni, hogy azon izgulok, hogy talán majd most sikerül. Úgy voltam vele, hogy még egy utolsó tesztet csinálok, aztán elkezdem élni az életem és majd jön a baba, ha akar. Na éppen akkor lettem terhes...
2011. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden mensi előtt pecsételtem kb négy napig, most meg nem:) most úgy éreztem magam , hogy majd elalszok, mensi szerű hasfájás már egy héttel előtte, néha beleszúrt középre vagy a petefészkembe, mellem meg egyáltalán nem fájt, más hónapokba meg igen.Pozi lett végre.
2011. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján reggel volt barna pecsételésem. A délelőtt folyamán még egyszer láttam, utána megszűnt, és nem is jött meg.

Sejtettem, én is a melleimen éreztem, és "láttam", mert olyan volt, mint korábban, amikor szoptattam. (mintha ki lenne ázva, fehéredve)

2011. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is minden ugyanolyan volt... meg is lepődtem amikor a 14. napon sem jött meg
2011. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!