Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor teherbe estél, volt...

Amikor teherbe estél, volt olyan érzésed, hogy nem fog megjönni a menstruációd és terhes vagy?

Figyelt kérdés

Vagy minden ugyanolyan volt?

Aki mensi előtt pecsételt kicsit, az akkor is pecsételt, amikor aztán nem is jött meg terhesség miatt?


2011. júl. 6. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amikor teherbe estem olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, és ezért azt hittem nem vagyok terhes.

De nem jött meg, és később a melleim is elkezdtek feszülni.

(Én nem pecsételtem)

2011. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem menszi előtt fájtak a melleim, és barnáztam. Mivel semmi iylet nem tapasztaltam, gondoltam, hogy baba lehet a dologban. Ezért már aznap délután teszteltem, amikor meg kellett volna jönnie. (Még a délutáni teszt is erős két csíkos lett.)
2011. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt hittem meg fog jönni, mert egyfolytában olyan érzésem volt.

Majd 5 nap késés után csináltam egy tesztet, ami rögtön pozitív lett.

Utólag jöttem rá, hogy az időnkénti émelygés, aluszékonyság nem egy betegség előjelei voltak, hanem a pocakomban lakó babám miatt törtek rám!

(tervezett baba volt, de már 2 éve próbálkoztunk, nem is gondoltam, hogy sikerülhet, pedig korábban mindenbe beleképzeltem, hogy baba lesz...)

2011. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem pecsételtem sem akkor, sem máskor.
2011. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen,

peteérés után 4 nappal már biztos voltam benne. hátam közepére sem kívántam a szexet, feszített a bal petefészkem, alig bírtam enni, egy csepp folyásom sem volt, amikor csak tudtam aludtam. 100% is biztos voltam benne,h babás vagyok:) be is bizonyosodott azóta:)

2011. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,

a mikroszkópom is vegyesen mutatta a páfrányt és az ammorf alakokat. másodszor sem hagyott cserben a mikim:)

2011. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, írhattok még többen is!
2011. júl. 6. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem mensi szerű görcseim voltak, már jóval egy héttel előtte, így gondoltam, megint meg fog jönni! De amikor már 1 hete tartott és totál száraz voltam, akkor kezdett gyanús lenni a dolog, hogy itt baba lesz.

A másik gyanús nekem az volt, hogy napközben simán elaludtam 1-2 órára. Mivel én nagyon rossz alvó vagyok, így éjjel se alszom túl sokat, nem hogy nappal is elaludjak. Bár ez már csak utólag esett le!

2011. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Én nem pecsételtem, barnáztam semmit sem.

2011. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Manka68 ***** válasza:
Nekem minden ugyanolyan volt, mint máskor. De valahogy mégis tudtam, hogy pozitív lesz a tesztem. Az is lett.
2011. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!