Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, mennyire korán ment...

Ki, mennyire korán ment ultrahangra?

Figyelt kérdés
Volt aki már mensi elmaradása után pár nappal elment? Látott valamit az orvos?
2011. júl. 5. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia

én mensi kimaradása után kb. 1 héttel mentem. Ott volt a baba, de nem volt még szívhang. Visszarendelt a 9 héten.

Én azért mentem ilyen hamar, h biztos legyek benne, jó helyen tapadt meg, még véletlenül se méhen kívül.

2011. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzástól számított 20-25 nappal lehet terhességet ultrahanggal igazolni. (a tesztek jó pár nappal hamarabb "látnak" mint a dokik) A vérzés kimaradása utáni napokban szinte biztos, hogy nem lát még semmit. Orvosi szempontból az számít élő terhességnek ha már szívhang is. Szívhang úgy kb. hat hetes terhesen van. Ha nincs semmi extra panasz akkor bőven elég kb. két hetes késés után orvoshoz menni.
2011. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a késés 2. napján mentem egyből, akkor teszteltem pozitívat. El akartak küldeni, hogy úgy sem látnak még semmit, de mondták, hogy ha már jöttem, akkor megnéznek.

Hüvelyi UH-val láttak 3 mm-es petezsákot, de mondták, hogy ez még nagyon bizonytalan. Ekkor 3 hetes volt, egy hét múlva kellett vissza mennem, akkor már 9 mm-es volt a petezsák, és látható volt a szikhólyag.

2011. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En a keses utani, azaz 5 hetesen mentem, akkor mar boven latszott. A kimaradaskor vervetelre mentem el, az kimutatta.
2011. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én 1 nappal a nem várt után mentem, de már akkor 6napja +ok voltak a tesztek, mondta is hogy korán jöttem, azért megnézte és valami kis sárgatestecske látszott (egy folt) jövő7re visszarendelt.
2011. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! azért mentem ilyen korán mert nagyon görcsöltem és sosem szoktam, féltem hogy baj lehet.
2011. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát és egyáltalán nem sietem el, 14 hetes vagyok és ma megyek elöszőr dokihoz.
2011. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az utolsó válaszolóról ne végy példát, úgy gondolom. Én is 14 hetes vagyok, és már túl vagyok 2 hüvelyi uh-n, (az első 6 hetesen volt), vizelet és vérvételen, egy 10. heti genetikai célból történt vérvételen, és a 12. héten volt egy genetikai hasi uh.

Már van egy down kockázat számolásom, vércsoport meghatározásom. Ezek valamivel később is ráértek volna, de minél előbb tudod, hogy jó helyen, és egészséges magzat van, annál jobb, hamarabb lehet reagálni bármire. (Vaspótlás, egyéb)

Még annyit, hogy a 6. hetin nekem még nem volt szívhang.

2011. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én most vagyok 6hets és 4 napos. Hétfőn voltam dokinál. Hüvelyultrahanggal nézett, 18 mm-es petezsák, és 3 mm babócám van. Szívhangot még nekem sem nézett, mert aztmondta még korai. Majd a következőn, de nekem csak 6 hét múlva kell újramennem. Kicsit megis lepődtem... De hát ő tudja.. :)
2011. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 napos késés: megvastagodott méhnyálkahártya

rá egy hétre: petezsák

rá még egy hétre: szívhang

szóval elég hat hetesen menni, de én paraanyu vagyok, nem bírtam kivárni egyik gyermekemnél sem....de a 14 hetet túlzásnak tartom, 12 hetesen fontos genetikai uh van...

2011. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!