Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kaptátok a Clostit?...

Miért kaptátok a Clostit? Segített?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 20:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is nagyon kiváncsi lennék , hogy mi lesz a hét érett petesejtből!
2009. márc. 29. 21:39
 12/15 nini24 ***** válasza:
76%

Sziasztok!


A kérdezőtől is kérdezem, meg a 7 petesejtes :)lányzótól, hogy mi a helyzet? Lett-e baba, illetve neked hány babóca sikeredett? :)

2009. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia! A colstys hónapban semmi utána megjött, de a köv hónapban nem szedtem, terhes lettem, de az örömöm félelem váltotta fel, most vagyok 6 hetes, már kétszer volt kis vérzés, az elsőt túlélte a másodikat még nem tudom, szerdán megyek vissza, ha addig lesz még vérzés rohanok a kórházba, egy sereg gyógyszert szedek, talán segít!
2009. jún. 5. 19:44
 14/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Azóta valami fejlemény? A kérdezőtől is meg a 7 peteéréses hölgytől is kérdezem.

2010. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Megszületett szerencsére! 7 hónapos, kislány! Köszönöm, h érdeklődtél! Én is kíváncsi lennék a hét petesejtre!
2010. szept. 5. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!