Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoknak a kismamáknak akiknek...

Azoknak a kismamáknak akiknek a doki Canesten hüvelykúpot írt ki, mire kaptátok, és segített-e? Ha igen, mit tapasztaltatok napközben, és mikor fejtette ki hatását?

Figyelt kérdés

Nekem ezt írta ki a doki,mert fehér folyásom van(bár szagtalan).6db-osat kellett kiváltanom,ebből 4et már esténként elhasználtam,de azt vettem észre,hogy napközben folyik valami fehér,de híg is ráadásul...

31 hetes vagyok,és nagyon meg vagyok ilyedve..:(((

Használni fog,vagy mire véljem ezt a fehér folyékony valamit?

(Elnézést,nem szeretném ha undorítónak tartanátok,de nem tudom máshogy megfogalmazni,és így talán értehető is volt)


2010. szept. 13. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sima fehér folyás teljesen normális a terhesség alatt, nem egy-két ismerőssel kibeszéltük, és a net is tele van ezzel.

Nekem is felírta, mondván hogy lát valami folyást, és lehet valami gomba, hát felírta. Na én naná hogy nem használtam, volt régebben gombám, tudom milyen. Most nem volt semmi viszketés.

Na és amikor gombám volt, akkor a canesten ugyan elmulasztotta, de mellé jól kimart. Na ehhez nem volt kedvem terhesség alatt.

Egy-két hét múlva mondtam is a dokinak, hogy eszembe jutott ez a kimarás, és nem használtam, mondta hogy jó is, most nem lát semmit. Pedig ugyanaz a folyásom volt végig a terhesség alatt, csak volt hogy épp látta, volt hogy nem.

A napközbeni fehér híg- a gombás időkből-: ez a kúp, ami feloldódik ekkorra, teljesen normális.

Nem tudom van-e olyan gomba ami nem viszket, én legközelebb is csak akkor használnék canestent, ha a doki kitenyészti vagy ilyesmi.

2010. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát jó,hogy ezt leírtad,mert ma lehet nem is fogom már akkor használni,ugyanis csak síma fehér folyásra adta.

Nincs semmi gombafertőzésem,nem csíp,nem szagos,semmi ilyesmi..

Köszi a segítségedet!

2010. szept. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!