Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik pozitív ovutesztes...

Hányadik pozitív ovutesztes ciklusban lettetek babásak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én akkor lettem terhes, amikor alig volt pozitív az ovuteszt. Szerintem a hőmérőzés megbízhatóbb módja, hogy megtudd mikor van peteérésed.

Ovuteszteknél is mindig éreztem, hogy mikor van pém éreztem is eddig amikor pozitív volt a teszt, de most az utolsó hónapban éreztem és a teszt mégsem volt olyan erős mint az előző hónapokban.

2011. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a 13. napon csináltam először tesztet, pozitív lett. A héten a párommal minden nap együtt voltunk :) Következő hónapban már nem jött meg :) Most meg már 20 hetes pocaklakóm van :)
2011. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kislányommal a második ciklusban ovutesszttel. Csak akkor voltunk együtt, amikor azt mutatta, hogy ovum van.

Most már fél éve próbálkozunk a tesóval, ovuteszttel, és nem jön össze. :(

2011. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Írjatok még, kíváncsi vagyok, kinek mennyire vált be az ovuteszt?

2011. júl. 4. 17:26
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 15:46-os!

Drukkolok Neked is, hátha ebben a hónapban...

2011. júl. 4. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
2 ovutesztes ciklus után a 3.-ban nem akartam ellőni egyet sem, de aztán 1-t mégis ellőttem, ami negatív volt, de pont abban a hónapban sikerült a baba ;)
2011. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!