Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen síkosítót lehet használ...

Milyen síkosítót lehet használni babaproject alatt?

Figyelt kérdés
Valamint mennyi folsavra van szükség?
2011. júl. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Folsavról sajnos nem tudok segíteni de síkosítóban a Pre-seed nevű direkt babaprojektre ajánlott termék barátnőméknél hat év után meg hozta a várva várt babát!

Neten keress rá.Elég húzós az ára de babáért bármi megéri!

Biztosan van több fajta én ezt ismerem és most,hogy talán laparral meg nyitották az elzáródott petevezetékem mi is ezt használjuk!

Sok sikert!

2011. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha sima sikosítóra gondolsz,hát annyit tudok,hogy bármelyiket lehet,de pl. a Durex-ekre rá van írva,h lassíthatja a spermiumokat,ezzel csökkentheti esetlegesen a teherbeesés valószínűségét. De ez nem azt jelenti,hogy fogamzásgátló hatása lenne,csak ezt a tényt közli.

Amelyikről meg az első válaszoló írt,az kimondottan arra van azt histzem,hogy segítse a spermiumok áramlását,így állítólag hatásos:)

2011. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is vettem ezt a pre-seed -et én a Tescoba meg tudtam venni 2000,-ért és ugyan az amit a neten adnak el!komolyan!
2011. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Durex-et használtunk és 3 év próbálkozás után megfogant a kislányom. Lehet, hogy túl gyorsak voltak a férjem katonái?:DD
2011. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyntima termékcsaládban van egy sikosító azt használnánk, erről hallottatok már valamit?
2011. júl. 4. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!