Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnatok olyan sikositot...

Tudnatok olyan sikositot ajanlani, ami tutira nem csokkenti a teherbeeses eselyet?

Figyelt kérdés

Eddig meg nem talaltam olyat, amire ne lett volna rairva, hogy lassithatja a spermakat... stb.

Mivel mar eleg regota probalkozunk (egyszer mar sikerult, de nem maradt meg), nem szeretnenk kockaztatni es ha nincs olyan, ami nem, akkor inkbabb hanyagoljuk a sikositot.


2010. okt. 29. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben a Tescoban láttam olyat ami állítólag segíti a teherbe esést. Hogy ebből mi igaz nem tudom és sajnos azt se hogy forgalmazzák e még.
2010. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, nincs olyan. mi is kerestünk, de nem találtunk. Meg kell oldani máshogy. Mi már egy éve nem használunk, de mostmár nem is nagyon kell.
2010. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pre-seed meztermékenyülést elősegítő gél.

Csak sajna nem olcsó. :(

2010. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
meztermékenyülést = megtermékenyülést
2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, koszonom arrol mar hallottam, de annak az ara eleg huzos. Mondjuk, ha nincs mas...
2010. okt. 29. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
minek a síkosító?
2010. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is használunk síkosítót,nekem azt mondta az orvos,nem gond,csak ne "tocsogjatok"benne,hanem csak úgy finoman,vékonyan kell bekenni vele a szerszám oldalát.Nem tudom máshogy megfogalmazni,remélem érthetően írtam le.Mi is babát szeretnénk,3 hónapja próbálkozunk,vizes alapú síkosítót használunk,és nekem sokkal jobb így a szex.Nekem a cukorbetegségem miatt problémám van a nedvesedéssel,ezért használjuk.Erről a pre-seed síkosítóról Én is hallottam már,csak egy kicsit drága,és nem is láttam még üzletekben,azt hiszem csak rendelni lehet,szívesen kipróbálnám..Szerintem Te is kérdezd meg esetleg az orvosod a síkosítóról,bár itt sokan ellenzik,nem tudom..Sok sikert Nektek is!

2010. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Igen ezt a Pre-seedet csak neten lehet rendelni es eleg draga. Olyat kerestem volna amit drogeriaban is lehet kapni es elfogadhato az ara, de ugy latom olyat senki sem tud. Nekem egyebkent nem volt gondom a nedvesedessel, mert mindig is bo folyasom volt, de miota szedtem a baratcserjet, kevesebb a folyasom es ezert szarazabb vagyok. Nem ertem miert ellenzik a sikositot? Nincs abban semmi rossz.
2010. okt. 30. 01:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Nektek is sok sikert kivanok. :-)
2010. okt. 30. 01:38
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is csak néztem, hogy minek tényleg a síkosító, mert én sosem használtam, és nem gondoltam, hogy ennyien használják. Azt gondolom, hogy ha egy nő és egy férfi izgalmi állapotba kerül, akkor elegendő nedvességet termelnek. Plusz még az ovulációs folyásról ne is beszéljünk. De ezek szerint nektek ezek nem működnek??? Tényleg, csak informálódni szeretnék, nem nézek le senkit, vagy ilyesmi. Ez hülyeség lenne.
2010. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!