Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnatok olyan sikositot...

Tudnatok olyan sikositot ajanlani, ami tutira nem csokkenti a teherbeeses eselyet?

Figyelt kérdés

Eddig meg nem talaltam olyat, amire ne lett volna rairva, hogy lassithatja a spermakat... stb.

Mivel mar eleg regota probalkozunk (egyszer mar sikerult, de nem maradt meg), nem szeretnenk kockaztatni es ha nincs olyan, ami nem, akkor inkbabb hanyagoljuk a sikositot.


2010. okt. 29. 19:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformak. Van akinek nagyon keves a folyasa vagy egyaltalan nincs, peteereskor sem. Van akinek nincs elegendo "testnedve". Ezt sokminden befolyasolja. Pl. a fogamzasgatlo tabi is szarazabba tehet,betegseg...sajnos nem sok koze van a vagyhoz es izgalmi allapothoz. Bar azert annak is van szerepe.
2010. okt. 30. 14:07
 12/13 A kérdező kommentje:
Mint irtam eddig nekem sem volt gondom ilyen teren. Egy kis nyal (legtobbszor az sem) es csuszos volt a dolog. Akkor en sem ertettem minek a sikosito, mikor vizzel v. nyallal is meglehet oldani, de miota kiprobaltuk a sikositot mar ertem miert hasznaljak. Sztem menne nekunk anelkul is, de mivel en pl. nem nagyon szeretem az elojatekot (tudom meglepo) igy nem kell azzal sokat vacakolni. Csak egy sikosito es bele a kozepebe. :-) Azert megis jobb, mint a nyal, viz...
2010. okt. 30. 14:09
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, köszi a kimerítő választ. :)
2010. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!