Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek attól hogy a...

Teherbe eshetek attól hogy a nemi szervét csak hozzám érintette? (az enyémhez) és nemvolt semmi elsement meg semmi!? és 12 évesvagyok! Non vágytunk egymásra!

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 08:45
1 2
 11/13 Manka68 ***** válasza:
Vezetsd fel a dolgot: Hogy nagyon odáig vagytok egymásért, hogy csak összebújtatok kicsit, de nem történt semmi komoly, de aggódsz, mert hallottál már olyanról, hogy így is teherbe lehet esni. És ígérd meg, hogy nem fogsz többet ilyen rizikós dolgot csinálni, de most nagy szükséged lenne a segítségére. Valószínűleg így is megkapod a fejmosást, de túl kell esni rajta. Majd írd meg, mi van veled. Felnőtt dolgot próbáltál, most próbálj meg kicsit tényleg felnőtt módon viselkedni. És legközelebb légy óvatosabb!
2011. júl. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen hasonló dolgot műveltem, mit te viszont mivel az én anyám nem az a megértő típus volt, így a kisebbik rosszat választottam. Elmentem a tiniambulanciára, elmondtam a nődokinak mi a szitu, és írt fel 72 órás tabit. Természetesen a fejmosást ott is megkaptam, égő volt, de könnyebb volt elviselni, mint anyámtól és a családom se kapott agyvérzést, hátha terhes vagyok.

De erre figyelni kell, hogy ne csússz ki a 72 órából! És rá pár napra meg is fog jönni.

Így 10 év elteltével is úgy gondolom, hogy felelőtlen voltam akkor (ahogy most te is)...és biztos vagyok benne, hogy ha ezen túl leszel, te is jobban fogsz ügyelni!

Dönts belátásod szerint, mit lépsz!

És majd írd meg...

2011. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mi történt???
2011. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!