Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár valaki a G1 Intézetbe?...

Jár valaki a G1 Intézetbe? Dr. Gabulya Henrikről vélemény?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már a második babámmal járok a G1-be terhesgondozásra, de nem az általad említett dokihoz, így csak a rendelőről tudok véleményt mondani. Az első olyan hely, ahova nyugodtan megyek nőgyógyászhoz, nincs bennem semmi stressz. Nagyon megnyugtató a környezet, kedvesek az asszisztensek, csak ajánlani tudom.
2011. júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató. Én Dr. Gabulya Henrikhez szeretnék járni, de nem ismerem, milyen ember, ezért szeretnék róla véleményeket.
2011. júl. 2. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem írnék róla semmit (rosszat nem akarok, jót nem tudok). De lehet változott már a viselkedése.
2011. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató. Nála szültél? Mi a probléma vele? Ha mégis írnál róla pár dolgot, megköszönném.
2011. júl. 5. 13:03
 5/12 anonim válasza:

Kedves elso válaszoló.

Én is a G1-be szeretnék menni,mert tobb évde tartó idult nogyogyászati gyulladásban szenvedek.

Szerinted ott tudnak segíteni?

Megkérdezhetem,hogy melyik dokihoz jársz?

2011. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves ma 16:14-es válaszadó!

Úgy gondolom, hogy fognak tudni segíteni, az én dokimról pedig több betegtől hallottam, hogy tiédhez hasonló panaszokat gyorsan rendbe tett, pedig már sok dokinál jártak korábban, akik nem tudtak segíteni.

Én Dr. Bálint Koppányhoz járok, hétfőnként rendel a G1-ben, 16-20 óráig. Csak ajánlani tudom.

2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nagyon koszonom a válaszodat.

Nagyon szimpatikusnak tunik Dr Bálint Koppány.

Dr Szonyi Gyorgyrol mi a véleményed?Ot ismered?

2011. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

En is Dr Gabulya Henrikhez szeretnék menni.

Megbízható orvos?

2011. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok.Dr Páczai Anitához jár valaki?

Jó orvos?

2011. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sziasztok! Ha valaki szakmailag a legjobbat szeretné Gabulya doktorhoz menjen! Nekem az életemet mentette meg amikor szülés után nagyon véreztem és a saját doktorom pánikba esett. Ő odajött és higgadtan 20 perc alatt minden problémát megoldott. Azóta hozzá járok, és szerintem emberileg is nagyon jó fej! Igaz nem szokott bájologni, de én nem is vágyom álszenteskedésre. Nagyon sok orvos ezzel leplezi a szakmai hiányosságát, sajnos megtapasztaltam.
2013. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!