Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után,1 éven belül...

Szülés után,1 éven belül esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Azt mondják nem ajánlott 1 évig teherbe esni, de gondolom vannak akiknek ez becsúszott, vagy nem érdekelt.Írnátok, hogy ezt, hogy éltétek, meg?Lett a babónak baja?

Fél éve szültem és terhes jeleim vannak, nem várt egyáltalán, de ha még is terhes vagyok, akkor 1000%, hogy meg tartom.

Köszi


2011. jún. 27. 22:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ilyet szerintem sem mondanak az orvosok. Nekem azt mondta, hogy fél évet várjunk, de aztán nyugodtan jöhet a második baba. Most 7 hónapos a fiam, nagyon fáradt vagyok estére, nem egy egyszerű eset, egész nap pörög és nagyon nyűgös a fogzás miatt. De örülnénk már most a másodiknak, pedig biztos nagyon nehéz lenne. De a gyerekekért megéri. Szerintem ez az élet értelme. Szóval nálunk jöhet! Pedig külföldön élünk,semmi segtségünk nincs(nagyszülők, stb) és a férjem alig van itthon.
2011. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Császár után mondtak nekem 6 hónapot.

9 hónappal később estem teherbe ujra.Akkor is császároztak és semmi gond nem volt vele.

2011. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nővérem 2 lánya között majdnem kereken 1 év a korkülönbség. Semmi gond nem volt, sem a várandóság alatt, sem a babával!
2011. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

De jó, én is akartam ilyesmi kérdést feltenni, csak úgy, hogy akinek 1-1,5 év van a picik között, milyen volt a szülés utáni időszak a kettővel.. :-)

Én is a pici 5-6 hónapos korában tudtam meg, hogy a kistesó igen-igen igyekszik... most vagyok 14 hetes, nem érzem, hogy jobban megviselné a szervezetemet, mint az első, sőt, sokkal erősebb szerintem, mint a fiamnál (ő a 3. terhességből, hormonszedéssel, táppénzzel jött össze, most megterhelés, gyerekemelgetés, szinte semmi hormon és már túl is vagyunk a kritikus szakaszunkon...)

Nagyon megijedtem, meg még most is félek, hogy mi lesz a két picivel, viszont szerintem jobban jártam, hogy akkor lettem túl az első harmadon (amikor mindig nagyon fáradt vagyok), amikor még nem mászott vagy járt a tesója, és nem kellett utána rohangászni folyamatosan.

Az én dokim egyébként egyáltalán nem tojt be a dologtól, azt mondta, akárhogy is szülhetek (pedig az első császár volt). Az egyik ismerősömnek viszont tényleg ajánlotta az orvosa az egy évet, hát embere válogatja...

Szorítok neked, bármi legyen! Megírod majd?

2011. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

17 hónap van a kettő kisfiunk között és nem volt gond a terhességgel sem, a szüléssel, semmivel :)

miért neked mennyi idős a kicsi kedves kérdező?

2011. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Persze megírom, hogy hogyan alakul a dolog! :) Ez tényleg nem utolsó szempont, hogy nem kell a pici után rohangálni..Nekem júl 12én lesz 6hónapos a lányom.És már most elég mozgékony és unatkozós fajta! :P Nem igazán bír ki egy helyben 15 percnél tovább, állandóan foglalkozni, kell vele, mert különben áll a bál! :)

Nekem a terhességem is rémes volt, végig hánytam a 9 hónapot, de megérte.

Remélem ha terhes leszek most fiú lesz!!!!

Köszi a válaszokat

2011. jún. 30. 07:46
 17/24 anonim ***** válasza:
köztem és a húgom között 14 hónap van. Mindketten egészségesek vagyunk már lassan 30 éve :D
2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
A két "kicsi" (már érettségiztek) között 1 év, 2 hét van. A legkisebb véletlenül "csúszott be", nem terveztünk 4. gyereket; 39 éves voltam amikor világra jött. A terhességem a vége felé volt "nyűgös", mert a lányom viszonylag későn kezdett önállóan járni. Az első időt csak a nagyok segítségével tudtam áthidalni, mert egy lift nélküli ház tetőteréből, egyedül képtelen lettem volna a két kicsivel, 2 babakocsival lejutni az utcára. Meg ha lejutottam volna sem tudtam volna egyedül mit kezdeni a két "járművel"... Nem volt egyszerű, de amint a mellékelt ábra mutatja, szerencsésen túléltük mindannyian:-))) Tudatosan, nem terveztem volna ilyen szűk "határidővel" őket, de az élet eldöntötte helyettünk a kérdést.
2011. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
No mi a helyzet? lesz kistesó?
2011. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát úgy néz ki, hogy nem.De lehet korán csináltam tesztet, mert türelmetlen vagyok! :) De ha 15-ig nem jön meg, akkor veszek még 1et.

Köszi az érdeklődést! :)

2011. júl. 9. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!