Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után,1 éven belül...

Szülés után,1 éven belül esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Azt mondják nem ajánlott 1 évig teherbe esni, de gondolom vannak akiknek ez becsúszott, vagy nem érdekelt.Írnátok, hogy ezt, hogy éltétek, meg?Lett a babónak baja?

Fél éve szültem és terhes jeleim vannak, nem várt egyáltalán, de ha még is terhes vagyok, akkor 1000%, hogy meg tartom.

Köszi


2011. jún. 27. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőm két húga között 9 hónap van :) Semmi gond nem volt a terhességgel az anyukájuk szerint.
2011. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
9 hónap??Az gyors volt.Én szülés után azt mondtam a páromnak, hogy a gyerek max kiskutyát kap, de kistesót azt nem!! :P Nagyon fájt!!!
2011. jún. 27. 22:15
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

8 hós volt a lányom amikor megfogant a fiam, 17 hónap lett köztük. Problémamentes várandósságból, makkegészségesen született a kis hercegem :-)

Becsúszott baba, a férjem nem akarta megtartani, sajnos ebből komoly párkapcsolati gondjaink kerekedtek, ezért lelkileg nehéz volt a várandósság és az első időszak. Mostmár 16 hós a kicsi és úgy tűnik, sikerült megmenteni a házasságunkat. De nagyon sajnálom, hogy az önfeledt boldog babavárást és kicsibabázást nem élhettem meg a másodikkal... Nehéz volt, és sokszor fájdalmas. Mindegy, mindezek tudatában is ugyanígy megtartanám, akkor is, ha úgy alakult volna hogy elválunk!

2011. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
u...tényleg, én a páromra még nem is gondoltam...nem tudom mit szólna, de ha ki marad a mensim, és a teszt pozitív, akkor majd meglátjuk.Én is nagyon makacs vagyok, és hajthatatlan, és nem mellesleg akaratos.Hát majd elválik...
2011. jún. 27. 22:24
 5/24 anonim ***** válasza:
13 hónap van a 2 lányunk között, kb. 4 hó után "csúszott be" a 2., de szerencsére se a lányoknak se a páromnak nincs baja.
2011. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim között 20 hónap lesz:) 11 hónapos volt a fiam, mikor rájöttünk, terhes vagyok.Most járok a felénél, és nem könnyű. Maga a terhesség panaszmentes, de mivel a fiam már jár, aktív, estére nagyon lestrapálódok. Sokkal nehezebben bírom, mint vele, nem tudom, mi lesz a végén.

Nem hiszem, hogy az egy év szünetet a baba miatt mondják, a terhesség az anyuka szervezetét terheli meg.

2011. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm lányai között 1 év és 1 nap van! Őt megviselte a második terhesség, még a szervezete nem készült fel a második babára!
2011. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy az anya szervezetét teszi tacsra...Ami elvileg ki hat a babára is..Nem kap annyi vitamint és hasonlók.Vagy talán a mai vitaminok ebben is segítenek?

Én terhesség alatt elevitet szedtem, és mindenem (haj, fogak) megmaradt.Attól félek, hogy a 2. gyerek mindent ki vesz belőlem.

Arról nem is beszélve, hogy lehet még ott lent nincs is az ember teljesen rendben, és, hogy lehetnek nagyobb bajok is...(ciszta)

2011. jún. 28. 09:24
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Miért lett volna baja a babának? 18 hónap van a gyerekeim között, meseterhességem és álomszülésem volt. Mindkét csemetém egészséges. Én még egy orvos szájából sem hallottam, hogy sima szülés után egy évet várni kell a következő terhességgel, ez badarság.
2011. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
szerintem minden anyuka maga érzi mennyit bír!Nekem 2gyerekem van (a pici 11hónapos) de bármikor jöhetne a következő.Lótok futok egész nap és szedek most is vitamint,de nem vagyok fáradt és alig várom,hogy megint legyen pocaklakóm.Hozzáteszem van nagyszülői segítség és a férjem is aktívan kiveszi a részét mindenből!Spontán szülő nőknek nem hiszem,hogy bármi gondja lehetne abból,ha 1 éven belül terhes lesz.Én ilyet még nem hallottam és a dokim se mondta,hogy ne vállaljak előtte!!
2011. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!