Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vagy ma reggel kellett...

Tegnap vagy ma reggel kellett volna megjönnie. A tesztem ma reggel szellemcsikos lett. Mit gondoltok, lehetséges hogy mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Ez a 15. napom ovuláció után.

A tüneteim: melleim kétszer nagyobbak mint szoktak lenni, nagyon érzékeny, melltartó nélkül nagyon fáj és ráfeküdni sem tudok, szédelgek, egyfolytában éhes vagyok, kb fél óránként rohangászok pisilni valamint minden 5 percben azt érzem hogy na most megjött. De nem!

Tegnap este egy kicsit barnáztam, de semmi több.

A görbém:

[link]

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Köszi!


2009. márc. 24. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok én is, de nekem már volt 2 db szellemcsíkos tesztem a múlt hónapban./Lyli/Én is láttam meg a párom is sőt még a barátnőmnek is megmutattam és ő is látta hogy ott van.De baba nem volt.:(

Elég biztatóak a tüneteid, bár mi 3 hónapja próba, de minden hónapban hányinger, mellfájás,hidegrázás, meg ilyesmi és sosem estem teherbe.sajnos mindig csak produkáltam a tüneteket.Remélem neked sikerül.Nekem ma kellene megjönnie de még semmi.Csak a hasam és a mellem fájdogál kicsit pár napja.Tesztet még nem mertem csinálni még várok.Félek a negatívtól!:(A hőmet mérem de látom a tied is esett 3 tizedet.Az enyém is 3 esett reggelre gondoltam is biztos megjön.Hát majd meglátjuk mi lesz.Szorítok!!!

2009. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit elkeseredtem, merthogy én is Lilyvel teszteltem.. Ezek szerint ez a teszt nem igazán jó. Majd most egy másikat veszek.

Igen, esett a hőm, de még mindig 2 tizeddel a szokásos fölött van, ami ilyenkor már lennt szokott lenni. Nekem ezek a tünetek nem szoktak lenni menzi előtt, ezért reménykedem még. :-) Mi lassan 1 éve próbálkozunk, de közben volt egy petefészek ciszta műtétem is.

Nagyon drukkolok Neked, amig nem jön meg addig van remény! :-))

2009. márc. 24. 17:40
 13/16 anonim ***** válasza:

17:34 es vagyok.Köszi nagyon aranyos vagy!Szorítok neked.az biztos hogy én többet nem veszek Lyli tesztet én nagyot csalódtam benne.Most gabriellem van itthon.Remélem azzal majd pozitívat tesztelek!!!


Szurkolok neked!

2009. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Miújság? Ősszejött a boldog szülinap?

2009. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos nem...

Másnap pozitivat teszteltem, de egy napra rá megjött...

Biztos meg volt az oka, hogy nem maradt meg. Reméljük ez a hónap sikeres lesz.

2009. márc. 30. 08:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :( DE új hónap van máris, nem szabad megállni. :)

Én 6 hete veszítettem el a 8 hetes babámat, műtéttel fejezeték be... :((

Mielőbbi babát nekünk...

2009. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!