Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vagy ma reggel kellett...

Tegnap vagy ma reggel kellett volna megjönnie. A tesztem ma reggel szellemcsikos lett. Mit gondoltok, lehetséges hogy mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Ez a 15. napom ovuláció után.

A tüneteim: melleim kétszer nagyobbak mint szoktak lenni, nagyon érzékeny, melltartó nélkül nagyon fáj és ráfeküdni sem tudok, szédelgek, egyfolytában éhes vagyok, kb fél óránként rohangászok pisilni valamint minden 5 percben azt érzem hogy na most megjött. De nem!

Tegnap este egy kicsit barnáztam, de semmi több.

A görbém:

[link]

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Köszi!


2009. márc. 24. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A görbédhez nem értek, de a tünetek alapján terhes vagy gratula. nekem is elöször olyan halvány volt a csik, hogy meg se mutattam a páromnak, nehogy hiába reménykedjen. de két nappal később már sokkal erősebb volt. úgyhogy probáld újra.
2009. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

ez baba lesz, de mi az a szellemcsík? mert ha a leírt időn belül megjelnik a csík, akkor az pozitív, ha el is múlik, nem véletlenül van a tesztre írva, hogy max. 5 vagy 10 percig olvasható le az eredmény. ami akkor van ott az a helyes, ha később lesz pozitív, vagy vált negatívba, akkor az nem érvényes.

a tünetek meg olyan, mint ahogyan a terhesség a tankönyvben le van írva, szóval nem tudom, hogy mi a kérdés még ezek után :-)

gratula

2009. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

A görbézéshez sajna nem értek, de vannak itt nálam rutinosabb versenyzők akik ezt megmondják neked, de ahogy olvasom a tüneteidet, nekem nagyon gyanús vagy, hogy babát vársz!:)

Csinálj 2 nap múlva egy másik tesztet is, és az már biztosabb lesz!

Amúgy a halovány csík is csík!

2009. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de addig nem merem beleélni magam, amig nem látok egy olyan tesztet, ami egyértelmű... De persze most még elhinni sem merem. Nem akarok csalódni. Csak a mellfájásom nagyon gyanús, mert nem szokott lenni.

Nagyon örülnék, ha a férjem szülinapjára (holnap után lesz) ezt tudnám adni ajándékba. :-)

2009. márc. 24. 16:42
 5/16 A kérdező kommentje:
A szellemcsik állitólag, olyan második csik ami alig alig látszik és nem is rózsaszin. Egyesek szerint nincs is ott... De én látom hogy van ott valami és egyből láttam, de annyira halvány hogy nem tudom eldönteni hogy rózsaszin-e vagy sem.. Hú, ez most viccesen hangzik.. :-)
2009. márc. 24. 16:45
 6/16 A kérdező kommentje:

Ilyenkor a tesztnek már nem kéne egyértelmű pozitivat mutatnia?

És köszönöm a válaszokat! Egyből jobb kedvem lett, hogy ennyien válaszoltatok!

2009. márc. 24. 16:48
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok! :)

Holnap már lehet, hogy erősebb lesz a csík. De a férjed szülinapján már tutira!! :)

2009. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hú, bárcsak úgy lenne! Olyan izgatott vagyok!
2009. márc. 24. 16:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem babó.

De ird majd meg az eredményt.

Megy a drukk. :-))

2009. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia! Csak holnap után fogok teszelni, de megirom mi lett az eredmény!

Köszi!

2009. márc. 24. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!