5 hete volt spontán vetélésem. (7 hetes) A terhesség alatt rosszul voltam a kávétól. A műtét után tejjel már meg tudom inni a 3in1-t. Kb 1 hete megint zavar az instant és a főzött kávé szaga, nem tudom reggelente megcsinálni a páromnak, mert ugyanúgy öklendezem tőle. (Pont, mint a terhesség elején: a nemvárt utáni héten.)
Voltunk együtt többször is (orvosi engedéllyel), igaz, megszakításosan, de nyilván az is érvényes. :)
Már újabb terheségre is gondoltam, de olyan szkeptikus vagyok, pedig lehet, hogy itt van az orrom előtt a bizonyíték...
2009. márc. 24. 15:15
1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kissé félreérthető: elvetéltem normálisan, de "műtétileg" megnézték aznap, hogy maradt-e valami, és semmi! Szövettanra se tudtak küldeni semmit. Ezért kaptunk zöld utat 2 hét elteltével.
2009. márc. 24. 15:18
2/7 anonim válasza:
A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, nekem 5 hetesen ment el, de én nem undorodtam a kávétól. Nagyon szorítok neked, hogy ismét baba legyen! Korai még tesztet csinálni?
2009. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
3/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi a szorítást!!
Ha jól éreztem a peteérést, akkor legkésőbb 1 hét múlva már mutatnia kell valami reálisat a tesztnek, mert tulajdonképpen - az érzések alapján - most csütörtökre nem várom.
Neked azóta sikerült a baba?
2009. márc. 24. 16:22
4/7 anonim válasza:
Nekem teljesen más volt, a 12 heti ultrahangon vették észre, hogy már nem él a babám (9 héten halt el). Művileg fejezték be. Érdekes módon, mikor visszagondoltam, jutott eszembe, hogy körülbelül ezidőtájt (9. hét környékén) kezdtem megint kívánni a kávét. Szóval tudat alatt amikor már elhalt, egy kávé helyett kettőt kívántam naponta. Mikor kiderült, hogy már nem él, olyan ideges lettem, hogy 3-4-5, már nem emlékszem, hány kávét megittam aznap.
2009. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
5/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2009. márc. 24. 16:40
6/7 anonim válasza:
Szia! Az első vagyok. Ez a múlt hónapban történt, remélem ez a hónap sikeresebb lesz! :-)
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!