Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van a tesztekből!...

Elegem van a tesztekből! Majdnem minden tünetem megvan, a mellem látványosan nőtt és elég kemény lett sőt pici ér és fehér pöttyök is már vannak de a teszt negatív hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 07:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok.

Megpróbálok értelmesen válaszolni , pedig nehezemre megy.

Szépen szeretném megkérdezni miért vagyok idióta?

Az első válaszadónak a válaszával mi volt a baj?

Kívánom neked hogy ha tényleg pozitív volt a teszted akkor sikerüljön kihordanod és gyönyörű egészséges babának adj életet aki szeretetben békességben tudsz felnevelni.

Miért bántasz másokat , olyanokat akik próbálnak neked segíteni , mit ártottak neked?

Remélem csak azért vagy ilyen velünk szemben mert egyest kaptál az iskolában vagy mert megszidott az anyu .

Tudod milyen sokan vágynak itt egy pici kis csöppségre , köztük én is már 3. éve tudod milyen rossz minden hónapban elszenvedni hogy megint megjött és megint nem leszek anyuka , neked tiszta szivből kéne örülnöd hogy pozitívat teszteltélés hogy édesanya leszel , inkább meséld el hogyan sikerült összehoznotok a babót hátha sokan tanulunk belőle , és segíts másoknak hogy nekik is sikerüljön , mert mi nők hisz te is tudod mert te is az vagy egy kin amikor nem tudsz teherbe esni mindenkit okolsz a saját bűneid miatt és azért járunk ide hogy megosszuk másokkal a tapasztalatainkat , és segítséget kérjünk azoktól akik hasonló cipőben vannak és azoktól akik már átélték az anyaság minden apró percét és tapasztaltak-e téren.

Gondolkodj el ezen hogy már neked sikerült , más mégcsak vágyik rá , és neked akar jót amikor válaszol a kérdésedre , hogy ne legyél kétségek közt a nap minden percében .

És most mondhatod rám hogy okos , és idióta vagyok , de tudod gondolj bele abba amikor még csak szerettél volna babát akkor mit éreztél , mi azt érezzük most , te már könnyebb helyzetben vagy , ne bánts másokat , senki nem érdemli meg , mert nem tudhatod miért nem jön neki a babó , hisz nem vagyunk egyformák mint ahogy a két ujjunk sem egyforma , legyél egy kicsit türelmesebb a hozzád kedves emberekkel a te életed is könnyebb lesz.....

2009. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hülyék :))) idegeskedjetek csak :D
2009. márc. 23. 12:50
 23/33 anonim ***** válasza:
Senki nem idegeskedik csak elszörnyed rajtad hogy hogy lehetsz ilyen , nem is értem.
2009. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Gratulálok a babóhoz.

Régóta próbálkoztatok már?

Mennyit késett , mikor teszteltél pozit a ciklusod hányadik napján?

Képzeld nekem lehet babóm van a doki még igaz nem látott semmit meg véreztem is de a hőm az egekbe van és visszahívott egy hét múlva.

Neked nincs hőgörbéd.

Még egyszer gratula.

2009. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ilyen ember nem való anyának... Persze az élet nem mindig igazságosztó.

Engem nem tudsz felidegesíteni. Már van babám, az Égben van, 10. hetesen itt hagyott minket, de életem legszebb 2 hónapja volt a terhességem, és bár nem ilyen véget akartunk, de ettől függetlenül boldogok vagyunk. Hajtunk a kistesóra...

Ha te pozitívat teszteltél volna, most nem ezt csinálnád, nem ilyen lenne a hangnemed. De sebaj, majd lenyugszol pár nap múlva, mikor jön a következő peteérés, és újra értelmes kérdéseket és válaszokat írogatsz ide.

Addig zárd be ezt az oldalt, - persze csak jó tanács, nem muszáj.

2009. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Hova tűntél el kis undok?

Még mindig sírsz ágyban párnák közt a negatív teszt miatt ?????? :-DD


De ahhoz hogy legyen gyereked sex is kell ám , és ilyen stilussal nem hinném hogy sokan csinálnak neked gyereket....

2009. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem :)) a negatív teszt édesem mostmár 6 hetes :P hihihi
2009. márc. 27. 15:50
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha 6 hetes a babód akkor gratula csak akkor azt nem értem hogy miért írtad hogy nega teszted de biztos te tudod nem bántani akarlak és miért voltál ilyen gonosz azokkal az emberekkel akik segíteni akarnak neked?????
2009. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nekem nem áll össze a kép ha 6 hetes vagy akkor a teszt már jóval előbb kimutatta volna és akkor már lenne egy bőven kimaradt mensid is és akkor nem kérdezted volna ezt!!!

Meg egy 6 hetes baba látszik bőven az uhn szerintem te kamuzol elég rendesen mert ha tényleg terhes lennél kicsit több fogalmad volna a dolgokhoz legalább tájékozódj mielőtt hazudozol és tanulj meg hitelesen hazudni mert minket becsaphatsz hisz azt sem tudjuk ki vagy de jobb is de saját magadat csapod be ezzel.


De ha tényleg gyereked van amit kétlek akkor sok boldogságot.

2009. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Jajj... naggyon átlátszó, kisszívem. Neked még érned kell az anyaságra... Sajnálom. :))
2009. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!