Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van a tesztekből!...

Elegem van a tesztekből! Majdnem minden tünetem megvan, a mellem látványosan nőtt és elég kemény lett sőt pici ér és fehér pöttyök is már vannak de a teszt negatív hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 07:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció előtt is ugyanúgy megváltozik a mell mint korai terhességben, megduzzad, feszül...stb. A hormonok már csak ilyenek.

A minden tünet pedig még terhesség esetén sem jön azonnal. Előszőr a mellek érzékenysége, majd a szagok undora, MENSI ELMARAD, majd 5-6 hetes kortól a reggeli émelygések, hányások, aluszékonyság.


Kétgyermekes anyuka

2009. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Milyen kis okoska vagy pf.. elmondom neked hogy nem igy van 1, 2 meg képzeld most teszteltem pozitivat hihihi :P azért mert neked nem sikerül a teherbe esés nem kell lefikázni másokat.. ennyi..
2009. márc. 23. 08:08
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a babához,de azért nem kell lehordani másokat,mert nem azt mondják amit hallani akarsz,itt mindenki segíteni próbál mindenkin, és csak a saját tapasztalatokat írjuk le. Olyat meg pláne nem szép mondani,hogy valaki azért mond ilyet,mert neki nem jön össze a baba. Nem tudhatod,hogy minden hónapban mit él át,amikor megjön. Mert ha tudnád nem mondanál ilyet.
2009. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszteltél pozitívat miért azt írtad a kérdésben hogy negatívat teszteltél?

Most akkor pozitiv vagy negatív?

Döntsd már el.

Ha van már babód akkor tudod milyen jelzéssel jelez a tested hogy ujabb babó jön és akkor felesleges volt a kérdés , ha még nincs babód akkor meg hallgass az első válaszadóra neki már van 2 gyermeke és tudja milyen gyermeket várni mikor mit tapasztal a saját testén a várandóság alatt, meg semmi rosszat nem irt csak az igazat és nem hiszem hogy azért írta mert nem sikerült neki teherbe esnie hisz van már 2 gyermeke inkább örülj neki hogy valaki válaszolt neked , és igazat irt , mert ha a kérdésedre válaszolva hogy nega a teszt akkor még nem biztos hogy babás vagy de poz a teszt akkor biztos babás vagy , ezért el kell dönteni hogy akkor mit akarsz kérdezni , mert egyszer ez egyszer az az nem működik mert csak saját magadat csapod be , és nem fikázott az első válaszoló , ne húzd fel magad rajta, bár te tudod és lehet csak kétségbe vagy esve hogy megint nem vagy terhes de ezt ne másokon vezesd le.....

2009. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Jó hát ez engem teljesen hidegen hagy, először is nem volt semmilyen rosszindulatú abban amit írtam de könyörgöm ne okoskodjon már itt olyan aki nem teljes bizonysággal állít olyat amit.. nevetséges na mindegy:) Köszönöm amúgy aranyos vagy:) Neked van babód?
2009. márc. 23. 08:16
 6/33 A kérdező kommentje:
08:15 : AZÉRT mert nem rég erősödött a csík :P és amikor ide irtam még semmit nem mutatott azért :P
2009. márc. 23. 08:17
 7/33 A kérdező kommentje:
08:15 amugy nagyon értelmes lehetsz te is pf :)) na pá
2009. márc. 23. 08:18
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Melyik 8:15 mert mind a ketten akkor írtak?
2009. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem az első, ő kedves volt! A második.. de nem is fontos nem idegesitem magam ilyen embereken magam.. mindenkinek csak egészséget kívánok és egészséges babót:)
2009. márc. 23. 08:29
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

az első teljes bizonysággal állította olvasd el figyelmesen a választ nem ha meg talán . de neked tuti mesni lesz ha ilyen goromba vagy mert akkor szoktak idegeskedni a nők amikor tombolnak benne a hormonok és ha neked senki válasza nem jó menj orvoshoz de kétlem hogy az is jót tudna neked mondani , és veled szemben teljesen normális vagyok , nem tudom mit képzelsz magadról.....

3. válaszoló.

2009. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!