Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt hőmérősök! Most...

Tapasztalt hőmérősök! Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
sziasztok!Segítséget szeretnék kérni Tőletek!Sokat olvastam, a hőmérőzésről, a Babát tervezők otthonán is, de nekem nem egyértelmű.Most akkor a hőmből, hogy derül ki számomra, hogy mikor van pé-ém?A Ciklus.hu-n kezdtem el vezetni.Most mensi alatt vagyok.Szal még nem látszik semmi, csak szertném tudni, miből jövök majd rá a hőmből, hogy pé-ém van.Vettem mikroszkópot is, hogy figyeljem mikor páfrányosodik!:)Szal most akkor hogy is van ez?
2009. márc. 22. 16:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon szépen köszönöm!Ez sok segít!Én is láttam, hogy a pé-d nem akkor volt mikorra behúzta!És miért van az, hogy máskorra húzza be, mint amikor?
2009. márc. 22. 19:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát erre sajnos nem tudok neked válaszolni.:)
2009. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:)
2009. márc. 22. 19:35
 14/16 A kérdező kommentje:
De bunkó vagyok, nem is GRATULÁLTAM NEKED!:):)Sok boldogságot!Voltál már dokinál?
2009. márc. 22. 19:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Még nem voltam,elméletileg tegnap voltam 5 hetes,még 1 hetet várni akarok,de mivel náthás vagyok,már lehet holnap fölhívom a dokim és megkérdezem mikor menjek nehogy valami baj legyen.
2009. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerintem jól teszed!Inkább mondja azt, hogy nyugodj meg és pihenj sokat, mind később bánkodj,h nem mentél el!Pihenj sokat.Vigyázz Magatokra!:):)
2009. márc. 22. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!