Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt hőmérősök! Most...

Tapasztalt hőmérősök! Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
sziasztok!Segítséget szeretnék kérni Tőletek!Sokat olvastam, a hőmérőzésről, a Babát tervezők otthonán is, de nekem nem egyértelmű.Most akkor a hőmből, hogy derül ki számomra, hogy mikor van pé-ém?A Ciklus.hu-n kezdtem el vezetni.Most mensi alatt vagyok.Szal még nem látszik semmi, csak szertném tudni, miből jövök majd rá a hőmből, hogy pé-ém van.Vettem mikroszkópot is, hogy figyeljem mikor páfrányosodik!:)Szal most akkor hogy is van ez?
2009. márc. 22. 16:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudna nekem valaki segíteni?:)
2009. márc. 22. 16:25
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából a hődből csak utólag fogod megtudni, hogy mikor volt pé-d. Attól függően, hogy hány napos ciklusaid vannak, a végétől visszafelé kell számítani kb. két hetet, és akkor kell majd tapasztalnod egy hirtelen hőleesést, utána meg több tizednyi megugrást. Na, akkor volt a pé-d. De mint mondom, ez sajnos csak utólag derül ki. A mikroszkóp jó ötlet, mert ott napra pontosan tudod követni.
2009. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod!Pont ezért tettem fel a kérdést, mert én is így értelmeztem, hogy aznap nagyon nem fogom megtudni a hőmből, hogy pé-ém van, csak utólag látom majd, hogy ekkor volt!köszi mégegyszer!Egyébként Veled mizu?VAn 3 teszt?:)
2009. márc. 22. 16:54
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 3, hanem + teszt!:)
2009. márc. 22. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Én lh teszttel egyszerre hőmérőzök. Mikor + akkor mindent bele, meg persze előtte is. Utána azt kell figyeli, hogy elkezd-e felmenni a hő. Ha igen (legalább 0,2-3 tizedet) akkor meg volt a tüszőrepedés. Ha nem megy fel akkor a szervezet csak próbálkozott, nem volt meg. Nekem ebben a hónapban volt egy ilyen becsapás, + lett az lh, de nem ment fel a hőm. Folytattam, pár nap múlva megint + és utána szépen 3 nap alatt felkúszott, úgyhogy akkor volt pé-m. Ha kombinálod a tesztet/mikroszkópot, hőmérőzöl és figyeled a tested akkor elcsípheted a pé-t. ;)
2009. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a mikroszkóp nem jött be, most fogom próbálni az LH tesztet, hátha azzal nagyobb sikert érek el! :-) Sok sikert neked is, mielőbbi zebrásodást a végén! :-)))
2009. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia!A hőmérőzésből tényleg csak utólag jössz rá,hogy mikor volt peteérés,de ha több hónapon keresztül vezeted,akkor nagyjából már előre ki lehet következtetni.Ha gondolod belinkelem a diagrammom.Ebből teljesen látszik,hogy hogyan ugrik fel a hő peteérés után.Sőt azt is láthatod,ha terhes maradsz,fenn is marad,ugyanis én tegnap teszteltem pozitívat 14 hónap után.
2009. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!Azt megköszönném!Megnézném a görbéd!

Köszike mindenkinek a választ!

2009. márc. 22. 19:14
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt írjátok,hogy ha több napig emelkedik akkor, van tüszőrepedés!Nem leesni kell a hőnek?
2009. márc. 22. 19:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Itt a görbe.Teljesen jól gondolod,akkor van peteérés amikor a legalacsonyabb a hő és utána szépen elkezd fölfelé menni.Ha terhes vagy,akkor a legalacsonyabb hőjű nap utáni 15. napon is fennmarad a hőd,he megjön akkor pedig leesik.

A ciklus.hu rossz helyre húzta a vonalat,nálam a peteérés napja márc 3.-a volt.

dia [link]

2009. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!