Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy álterhesség?

Terhesség, vagy álterhesség?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete együtt voltunk megszakításos módszerrel,most produkálja a terhesség tüneteit.Nagoyn szereti a gyerekeket,néha rájön az az érzés,hogy neki is kell egy,és most paráztunk miután együtt voltunk.Terhesség vagy álterhesség ? Miután együtt ovltunk 1-2 napra rá megjött neki,bár minimális vérzés volt.
2011. jún. 14. 13:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó menstruáció első napjától szokták számolni,tehát mikor elmarad a menstruációja akkor már kb 4 hetes! Tesztet hamarabb ne csináljatok,mert ha terhes is lenne nem mutatná még ki. Leghamarabb az elmaradt menstruáció napján vagy max pár nappal hamarabb érdemes tesztelni.
2011. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

17:30asnak

Már volt menstruáció egy másik kérdése alapján:


"Barátnőmmel együtt voltunk 2 hete,megszakítással,6-án megjött neki,3-5 napig tartott,de nagyon minimális vérzése volt.Hasa keményebb,kerekebb,mellei kemények és érzékenyek,ma hányingere volt,azt mondja hogy gyakran szédül,hangulatingadozás,fáradékonyság,kajaügyben pedig kívánós lett.Remélem csak hallucinálja ezeket,mert fél :S"

2011. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Igen,volt neki,3-5 napig tartott,de nagoyn minimális volt a vérzése,alig volt valami.Nem akarunk gyereket :S mennyi esélye van,hogy álterhesség ?
2011. jún. 14. 20:54
 24/39 anonim ***** válasza:

15:01es vagyok!

Ne használd már azt a szót kérlek hogy álterhes...olyan leminősítő!:S

Egyébként nyugi,az nem jelent semmit hogy 3 napig volt meg neki....16 éves,még változik a szervezete,vagy épp a frontok miatt kavarodott meg,vagy épp stressz miatt!Én 24 évesen produkáltam olyat amit eddig sosem és sajnos szó sincs babáról,szóval vegyetek tesztet,addig felesleges pánikolni!De majd légyszi írd meg hogy mit mutatott a teszt,oks?:)

2011. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Okés,holnap veszünk tesztet,ide fogom írni az eredményt,meg veszünk később is !
2011. jún. 14. 21:18
 26/39 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
2011. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

15:01es vagyok!

Eredmény?Tnap nem írtál!Remélem csináltatok tesztet!Írd meg légyszi mi lett....

2011. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Nem csináltunk,úgy döntöttünk,várunk jövöhétig.
2011. jún. 16. 19:33
 29/39 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki:)
2011. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ha teszteltetek!
2011. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!