Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy álterhesség?

Terhesség, vagy álterhesség?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete együtt voltunk megszakításos módszerrel,most produkálja a terhesség tüneteit.Nagoyn szereti a gyerekeket,néha rájön az az érzés,hogy neki is kell egy,és most paráztunk miután együtt voltunk.Terhesség vagy álterhesség ? Miután együtt ovltunk 1-2 napra rá megjött neki,bár minimális vérzés volt.
2011. jún. 14. 13:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes inkább csak bebeszéli magának vagy éppen megfog jönni neki. Egyébként nem értem miért nem védekeztek normálisan hisz még olyan fiatalok vagytok és mi van ha legközelebb nem lesz szerencsétek. Az egész életetek rá mehet akár így akár úgy döntenétek. Hidd el jobb félni mint megijedni.
2011. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Az votl az egyetlen alkalom,amikor nem védekeztünk,azóta-előtte mindig :P remélem csak álterhesség :)
2011. jún. 14. 14:04
 13/39 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi, hogy belekotyogok..Mi egyetlen egyszer nem védekeztünk szeptember 30-án, jelentem 12 napon belül szülök:D:D:D:D

Mi nagyon örülünk neki, mert így terveztük, csak gondoltam szólok, hogy ha nagyon összepasszoltok, mint én és a férjem, akkor bármi lehet:)

2011. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Jó,de gondolom benned ment el a férjed :D
2011. jún. 14. 14:10
 15/39 anonim ***** válasza:

Kétségtelen, viszont az előváladék is tartalmaz spermiumot..és az előváladékot még a férfi sem veszi mindig észre!

Azért én drukkolok, hogy ne legyen az...

2011. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
igen,én
2011. jún. 14. 14:21
 18/39 anonim ***** válasza:
Nem kaptál kielégítő választ? Miért nem mentek el dokihoz és nézetitek meg, ha ennyire paráztok??? Senki nem tudja megmondani itt, hogy terhes-e!
2011. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Szerintem sem terhes csak hallucinál!:)

Hagyjátok mert ezt az előváladékot,nagyon kicsi az esélye hogy terhes legyen,még ha bika apuka cucca akkor is...

Mi másfél éve egyszer sem védekezünk,csak megszakítással és lám,még sem vagyok terhes!Bár mi azért vagyunk ilyen "felelőtlenek" mert szeretnénk babát,csak még tudatosan nem most,(naponta többször is együtt vagyunk),de tudat alatt nem bánnánk ha csak rám pislogna és babás lennék....Én is produkáltam már tüneteket,de semmi!:)

Az viszont egy másik dolog hogy egyik kedves ismerősöm ha jól tudom előváladékból fogant meg!:)

Mert egyszer nem volt rajtad gumi,de időben kikaptad az nem azt jelenti hogy biztos hogy terhes lett!Szóval nyugi és máskor legyen eszetek!:)

24/L

2011. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
csináljatok egy tesztet. ha az pozitív akkor terhes ha nem akkor nem........
2011. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!