Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kellene már éreznem valamit?

Kellene már éreznem valamit?

Figyelt kérdés
Menzesz utolsó napján és utána 7 nappal is megszakítással történt a dolog. Azóta eltelt még egy hét. Kellene már éreznem valamit vagy amíg nem késik, addig ne is számítsak semmire? Nem tudom mennyit számít, hogy gyógyszert sose szedtem és olyan 15-20 percig tartott mindkétszer...
2011. jún. 9. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyedül azt kell érezned,hogy hülye vagy és felelőtlen,hogy nem védekezel.
2011. jún. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként most babát szeretnétek?

én 7-8 hetesen kezdtem észrevenni magamon a változásokat (fura álmok, mellduzzadás, émelygés)

2011. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lenne nagy tragédia, ha összejönne.


Fura álmok? Ez tetszik, én tegnapelőtt azt álmodtam, hogy a nagy hasamat ultrahangozzák. Mikor felébredtem, azt se tudtam mi van. :)

2011. jún. 9. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyesféle...

Gondolom ebben az is benne van, h babát akarsz;)

NAgyon intenzív álmokról beszéltem, rémálmokról, meg a megszokottól eltérőkről;)

2011. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!