Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése után kéne...

Closty szedése után kéne valamit éreznem? Meséljetek nálatok hogy volt! (többi lent)

Figyelt kérdés
pénteken szedtem be az utoló bogyókat,s már nagyon izgatott vagyok hogy eredményes lesz e a kezelés.ma van a 10ik ciklusnapom,lassan bele lehet huzni mégjobban az akciózásba:) uh-ra sajnos nem hivott vissza az orvos, igy az ovutesztre hagyatkozok majd,amit ma du. kezdek el használni. semmit nem érzek viszont...se hasszurka se semmi ami biztató jel lenne...vagy még korai?meséljetek veletek hogy volt,minden tapasztalat és történet érdekel:)
2011. máj. 30. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A peteérést én megéreztem, szurkált a bal oldalon. Meg nem sokkal mikor abbahagytam, akkor érzékenyebb lett a mellem, ez is a gyógyszertől mert megjött, nem babát jelentett sajnos. Szóval attól a gyógyszertől minden előfordulhat. :)

2011. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A peteérést éreztem, szerintem 1-2 nap múlva már te is fogod. Nyilván attól is függ, hány napos ciklusaid vannak. Engem sem hívott vissza ultrahangra, a PG/53-mal néztem az ovumat és figyeltem a jeleket. A mellérzékenység jellemző mellékhatás és nekem 2 nappal kitolta a ciklusomat mindhárom hónapban.
2011. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Azt elfelejtettem én is írni, hogy kitolta nekem is a ciklusom 2 nappal.

2011. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez volt az első clostis hónapom. A peteérést mi uh-al figyeltük, volt is, meg is éreztem a jobb oldalon szúrkált mintha kést forgattak volna bennem. Most meg arra várok, hogy mehessek dokihoz, mert 1 hete késik, viszont semmi tünetem sincs, csak a mellem fáj több mint 1 hete.Tesztelni nem merek a sok csalódás miatt :(

Azért reménykedek, mert sokaknak segített a closti!

Sok sikert neked, majd írj hogy mi lett veled!

2011. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nekem is így volt, sajna megjött. Mellem még mindig érzékeny. De Neked drukkolok!

2011. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második clostys hónapom, most járok peteérésnél. Semmit nem érzek, és előző hónapban sem éreztem, csak a nyákom lett több. Peteérés van, voltam uh-n és lh teszttel is nézem.
2011. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!