Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?...

Mit gondoltok a görbémről? (Görbe lent)

Figyelt kérdés

[link]


A vérfolt amikor volt az 1-nap 1-szer volt rózsaszín ill. piros nagyon kevés mennyiség csak wc papíron. Ma már még kevesebb rózsaszín volt wc papíron, épp hogy egy picike, de ezt is jelöltem azért.

14 nap folyamatos magas hő után már meg szokott jönni a mensim, az azt jelenti, hogy holnap vagy holnapután lenne esedékes a mensi, mivel már 13. napja fent van a hőm, de nem tudom mi okozza.


2011. jún. 7. 08:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 16:06-os!


Gratulálok a kisbabádhoz!

2011. jún. 7. 17:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. Drukolok hogy neked is összejöjjön a baba.
2011. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma sajnos nagyot esett a hőm, így félek, hogy meg fog jönni. Viszont semmi jelét nem érzem annak, hogy meg akarna jönni. A pecsételésem teljesen abbamaradt és most krémes fehér testápolószerű folyásom van helyette:

[link]


Azt álmodtam hogy erős pozitívat teszteltem...de ez úgyis csak álom. A hő esése miatt biztos meg fog jönni. :((

2011. jún. 8. 08:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon úgy néz ki, elég sokat esett!:( De majd a következő hónapban!
2011. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!