Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?...

Mit gondoltok a görbémről? (Görbe lent)

Figyelt kérdés

[link]


A vérfolt amikor volt az 1-nap 1-szer volt rózsaszín ill. piros nagyon kevés mennyiség csak wc papíron. Ma már még kevesebb rózsaszín volt wc papíron, épp hogy egy picike, de ezt is jelöltem azért.

14 nap folyamatos magas hő után már meg szokott jönni a mensim, az azt jelenti, hogy holnap vagy holnapután lenne esedékes a mensi, mivel már 13. napja fent van a hőm, de nem tudom mi okozza.


2011. jún. 7. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hormonzavar is okozhatja!
2011. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most legutóbb nekem is így volt, 4-5nap pöttyözés után jött meg rendesen.Én is reménykedtem, hogy baba van,de aztán leesett a hőm, és megjött.Neked viszont nem jött meg, így még bármi lehet.Ha viszont babás vagy, akkor a vérezgetés nem túl jó. Csinálj egy tesztet, és ha pozitív, akkor menj dokihoz, és konzultálj vele, hogy kell-e gyógyszert szedned.
2011. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hónap közepén volt pozi teszted, utána meg két napra rá negatív? vagy ovuteszt volt csak rossz helyre jelölted?

Amúgy ebből még bármi lehet!


Majd írj, hogy alakult ez a hónapod.

2011. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, terhességi tesztek voltak. Utána már nem is teszteltem tovább.

Jó lenne, ha nem hormonzavar okozná azt, hogy fent van a hőm. Ma már nem pecsételek, legalábbis egyenlőre.

2011. jún. 7. 09:56
 5/14 anonim ***** válasza:
ez elég érdekes, lehet akkor az LH értéket jelezte? Gondolom halvány pozi volt, mert másképp most nem itt tartanál. Majd írj, hogy mi lett a vége!
2011. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mostanában kéne terhességi tesztet csinálnod. olvastam többször is, hogy peteérés idején előfordulhat nagyon halvány + terhes teszt, lehet, hogy azt jelezte. a vérfoltok, pedig lehetnek a beágyazódástól és akkor mostanában talán már kimutatná a babát. csak feltételezés, de hátha
2011. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát kivárom azt, hogy késsen a mensi és ha nem jönne meg, akkor leghamarabb hétfőn reggel csinálnék egy tesztet.

Szerintem is pé miatt lett pozi a teszt. De én ezzel már nem foglalkozom. Várom, hogy mi lesz a továbbiakban.

Köszönöm, hogy írtok.

2011. jún. 7. 10:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha csüt-ön nem jön meg és a hőd fent marad,tesztelj egyet.

Esélyes lehetsz!!!

Drukkolok!!!

2011. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, drukkolást! Kedvesek vagytok nagyon. Majd mindenképp megírom, hogy állok.
2011. jún. 7. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia az enyém ilyen volt [link]
2011. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!