Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes cickafarkfű és palástf...

Érdemes cickafarkfű és palástfű teát inni teherbeesés növelésére?

Figyelt kérdés
A menstrucáció első napjától kéne inni? Mert én most vagyok a menst. 4. napján, és még nem iszom. Érdemes most elkezdenem? Azt is olvastam hogy vérbőséget okozhat.
2009. márc. 19. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most fogom kezdeni. A mensi utáni első napon kell kezdeni a cickafarkot pé-ig, onnantól palástfű. Remélem mindkettőnknek segíteni fog :-)))
2009. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkeppen erdemes, nem veszthetsz vele semmit. nekem a nodokim a Mastodynon cseppek szedeset javasolta, az is nagyon jo, van benne barátcserje (agnus castus), ami szinten segiti a teherbeesést.. szerintem jok ezek a homeos dolgok.
2009. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sikerült a tea ivások után 2 honapra teherbe estem probáld ki nekem segitett mát 5 hetes 4 napos kismama vagyok. napi 2 bögrével igyál reggel és este.izesitheted de ami fontos citrommal citromlé nem jo.én citrom meg mézzel iszom most is a palástfü teát mert arra is jo hogy ne vetéljek el.
2009. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem hétfőn jött meg, így is kezdhetem inni?
2009. márc. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!