Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ido utan lehet setalni...

Mennyi ido utan lehet setalni menni, vasarolni missed abortion után?

Figyelt kérdés
2 napja volt, most kimennek egyet setalni mert jot tenne a lelkemnek.kicsit vertzek meg de minimalisat es neha erzem mintha szurodna ott lenn...
2011. jún. 5. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos normális ez a szúrás,:( nekem is ez volt.

Nyugodtan menj sétálni ha jól esik,de ne erőltesd meg magad!

Pihenj sokat!

2011. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, ami veled történt!!

Akár már másnap is azt csinálsz, amit jól esik. Csak abba gondolj bele, hogy sok nő egy abortusz után már másnap dolgozik. Fizikailag nincs különbség a kettő között, csak lelkileg viseli meg jobban az embert, ha nem saját jószántából fekszik műtőasztalra. :-(

Én is így jártam anno, szombaton volt a műtét, és hétfőn már mentem dolgozni.

Csináld azt, amit szeretnél, és próbáld elfoglalni magad, úgy könnyebb lesz!

Még egyszer, nagyon sajnálom!!!

2011. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, lelkileg tényleg szörnyü, azért is mennék ki kicsit vásárolgatni. cipelni nem fogok, majd csak az auto.
2011. jún. 5. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Én gyalog jöttem haza a kórházból, bár csak pár száz méter, de jólesett kiszellőztetni a fejem, menj Te is, és nagyon sajnálom, tudom, min mész keresztül, és mielőbbi felépülést Neked!
2011. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszi. ma van a masodik nap , tehat penteken tportent a dolog es mar mult a verzesem, nagyjabol teljesen, most meg ujra visszajon. ez normalis?
2011. jún. 5. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 11-kor volt a műtétem 13-kor már otthon voltam a gyerekek pont akkor jöttek haza a suliból eléjük raktam az ebédet utána pedig elmosogattam,szóval én nem feküdtem semennyit.Nagyon sajnálom hogy veled is megtörtént!
2011. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

es mar nem is vereztel akkor?meddig tartott a verzesed?nekem azt mondtak h amig egy normal menstruaccional nem tobb es nem budos ill, darabos, ill, nem lazasodok be nincs baj. de 3.ik napja tart es varom mar elalljon.

?

2011. jún. 6. 10:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy hétig is eltarthat, de ha erős a vérzés, nem túl jó. Nekem sajna nem volt szerencsém a dokival, nem végzett alapos munkát, így kétszer műtöttek, nagy különbség volt a kettő közt.

1. másnap már alig véreztem, harmadnak görcsök jöttek és felment a lázam, negyednap ömlött belőlem az alvadt vér és aznap újra kórház. (szintén pénteken volt az els, a második hétfőn)

2. szintén alig volt vérzésem, de eltartott kb 5 napig, mire teljesen elmúlt, tisztasági elég volt, a hasam fájdogált egy darabig wc-zéskor, de semmi görcs

Ha bizonytlan vagy, vagy aggaszt valami, szaladj be a kórházba, de várd meg otthon h rosszabb legyen. Jobbulást.

(3. voltam)

2011. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem faj semmim es a verzes se eros, se laz nincs. ugyh varok, gondolom jobb h tisztulok.
2011. jún. 6. 13:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig véreztem,hol jobban hol kevésbé és a szine is változó volt,a dokim szerint 2-3 hét mensi szerü vérzés normális.
2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!