Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint elkeseredtem! Annyira...

Megint elkeseredtem! Annyira biztam hogy most sikerült. Esélyem sincs ugye?

Figyelt kérdés
Cickafark teát ittam pé-ig szeritem segitett erossebb volt a peteérés jokor is tudtunk együtt lenni majd ittam a palástfüvet azt éreztem igen most biztos sikerült. Csakhogy rá 1 hetére itt vagyok lázasan betegen szedem az antibiotikumot - persze amit orvos irt és terhesek is szehetö - pont most lett volna a beágyazodás igy biztos nem sikerülhetett megmaradnia föleg hogy ugy legyengült a szervezetem hogy még a gombám is elö tudott jönni. Most használom a canestent. Ez egyre rosszabb csak sirdogálok. Totál kivagyok. Megint 1 ujabb elvesztegetett honap.. En már megbolondulok.....
2009. márc. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ne írd le ezt a hónapot! Gondolj arra, hogy ha mindezek ellenére megfogan a baba, akkor az nagyon strapabíró kiskölyök lesz. Lehet akkor sikerül amikor nem is számítasz rá. Ha meg akar maradni, akkor meg is marad. Ha meg nem tud jól megkapaszkodni, akkor nem is volt életrevaló.
2009. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Én 10 hónapig mértem a hőmet minden reggel és csináltam az LH tesztet a ciklusom 11 napjától a 20.-ig! Majd a dokim (az 5-ik akihez elmentem) megállapította hogy alacsony a prolaktinem. Adott clostyt és bromocriptint és 2 hónap alatt sikerült a baba. Nálam jobban erre senki nem készült szerintem még a sexet is azokra a napokra időzítettük a férjemmel és mégsem jött össze! Sokan hisznem a gyógynövényekben és elöszőr azokkal próbálkoznak.. ahogy én. Aztán meguntam 2-3 hónap után és elkezdtem orvosról orvosra járni. Aki azt mondta nyugodjak meg, azt otthagytam a fenébe. És jól tettem, mert találtam egy iszonyú jó szakembert, aki nem hajtott el a szokásos szöveggel. Ha pesti vagy írj egy privit megadom a dokim számát!
2009. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attol még lehetsz terhes!azhogy te most beteg vagy vagy gyulladt a mandulád nemfog kihatni a méhedre főleg nem a méhnyálkára ugyan ugy befogadja azt a pici babát
2009. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Lehet pont ebben a hónapban fog sikerülni erre itt vagyok én élő példának.

Hosszú-hosszú évekig nem tudták miért nem esem teherbe mire nagy sokára rájöttek hogy az immunrendszerem tul erős idegen anyagnak érzékeli és elkezdi termelni ellene az ellenanyagot és ezáltal nem tud megmaradni , mikor 38 fokos lázzal feküdtem otthon 2 hétig és nem szedtem semmit a dokim tanácsára csak szigorúan vizes borogatás rögtön megmaradt a pici mert legyengült az immunrendszerem és nem tudott védekezni....


Láss csodát.

Ne add fel...


Lehet te is ebben a cipőben jársz és pont segíteni fog.


Kitartás.

2009. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőmnek tüdőgyulladás alatt ágyazódott be a baba.

Gyönyörű 1 hónapos kislány!!!

2009. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztato szavakat. Aranyosak vagytok ! Nem is tudjátok mennyit jelent nekem ez a pár biztato szo! Valahogy segit hogy máskepp lássam a dolgot és egy kis reményt adjon mások pozitiv története . Hogy mindentol függetlenül még lehet bármi. Igazatok van talán még nincs minden veszve és majd jövö héten ugyis kiderül. Most hogy beteg vagyok és nem akar javulni napok ota itthon fekszem nehezebben viselek mindent. Mégegyszer köszönom mindenkinek !
2009. márc. 18. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!