Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkeseredtem nem sikerült az...

Elkeseredtem nem sikerült az első clostys hónapom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Más is járt már így és a következő hónapban sikerült neki??Barátcserjét érdemes elkezdeni??
2009. jún. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! igaz en nem jartam igy en pont az ellenkezojevel jartam az orvos kiirta a clostyt aztan mire kiakartam valtani mar terhes is voltam:) szoval nem kellet szednem! de semmi esetre se keseredjel el ujabb honap ujabb remeny fel a fejjel sikerulni fog!!
2009. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én most a 3.clostis hónapba járok, remélem most sikerült. Hét elejére nem kéne megjönni, vannak apró tüneteim is. Az első két hónapba én is csalódtam egy kicsit. Szorítok hogy sikerüljön.
2009. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Átmásolom a válaszom hozzád egy kicsit kiegészítve!

Ne légy elkeseredve, én is pcos-es vagyok és most 21 hetes terhes. Nálam a hormonok rendben voltak, csak uh-n derült ki a pco. 1 hónapig szedtem a clostit, akkor 35 napra jött meg, a következőben nem szedtem de barátcserjét igen és a 18-19. napon volt peteérésem amit sikeresen eltaláltunk. :)

Ne add fel! Segíteni fog a closti!

Mielőbbi babásodást kívánok!

2009. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

óóó ne agodj nekem is elsö clostis honapom volt , sajna ma megjött !!! de hidd el nekünk is sikerülni fog fel a fejjel!! :)))

11 honapja probálkozó

2009. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én is így voltam. Azt hittem a closti majd csodát tesz. Most a 3. hónapnál vagyok és tutira meg fog jönni, sajnos! De hidd el így nagyobb az esélyünk mint anélkül!
2009. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónapig szedtem de nem lett babó. Most 1 hónap szünetet tartunk....persze ebben a hónapban nincs is pém:(((
2009. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!