Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kell mérni a hőmérsékletet...

Hol kell mérni a hőmérsékletet, szájban vagy hónaljban?

Figyelt kérdés
Egy kicsit öszezavarodtam,hogy akkor most hol is mérjem?A diokim nem mondta,csak h mérjam.Eddig hónaljban mértem,de nem tudom,jó-e.Ugyanis szinte mindig más.Most járok a 14. napon,ma pl. 36.1 volt,de két napja 36.4-et mértem.Most akkor hogy is van ez?Előre is köszi
2008. febr. 19. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én hólajban mérem,és nekem bejött. a lényeg az hogy mindig egy időben mérj. a reggeli ébredésnél a legideálisabb, eddig mindig össze vissza mérted nem egy időben?
2008. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem ugyanakkor járok dolgozni,hétfőn és kedden fél hétre,a többi napon később. Ha fél 6-kor méem,mindig alacsonyabb,mint mikor pl. 8-kor,pedig nem kelek fel az ágyból. Ez okozhat gondot?
2008. febr. 19. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
ha nemtudod reggel mindig egy időben mérni akkor válasz ki egy olyan esti órát mikor mindig ráérsz. mert csak úgy tudod meg pontosan ha egy idöben méred.
2008. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hőmérőzés lényege, hogy MINDIG REGGEL ébredéskor kell mérni, SZÁJBAN,VÉGBÉLBEN,HÜVELYBEN, a hónaljban mért hőmérséklet nem megbizható. Erről elég sok kérdést tettek fel már itt, keress rá.
2008. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mikor kelsz.A lényeg szájban mérd és rögtön felkelés után.Nekem a dokim mondta.
2008. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!