Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy a hőmérsékletet a...

Igaz, hogy a hőmérsékletet a nyelv alatt kell mérni, nem hónaljban? Akkor pontosabb?

Figyelt kérdés
Mert én a peteéréstől kezdtem csak mérni (hónaljban, digitálissal), aszerint ma a tegnapihoz képest 0,6-et leesett (10 napja 35,9-ről indult, tegnap 36,8, ma 36,2). 3 napja mérem nyelv alatt kiváncsiságból (tegnapelőtt 36,8, tegnap 37, ma 36,9). Megijedtem, hogy nincs babó:( Amúgy a nem várt mensi előtt 4 nappal vagyok.
2008. máj. 30. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Egy esetleges terhesség alatt is ingadozhat 0,1-0,2 fokokat. Az én orvosom is azt mondta, h. inkább nyelv alatt mérjem, mindig reggel és higanyossal.

Én is 4 nappal vagyok a nem várt előtt, és már 8. napja 36,7-36,9 között van a hőm. A ciklus első felében 36,2-36,5 között van mindig.

Sok sikert!

2008. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert! :)
2008. máj. 30. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

..de a leg biztosabb ha OTT mered minden reggel...nekekm soha nem ment 37-ig a hon meg meg sem kozelitette.

Szoritok neked!

12 hetes pocakos kismama

2008. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: neked mennyivel ment fel a hőd, ha nem érte el a 37-et? És mikor teszteltél? És melyik teszttel?
2008. máj. 30. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!