Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MI lehet ez? Nagyon furcsán...

MI lehet ez? Nagyon furcsán jött meg.. Ugye nem az, hogy baba volt?!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,h barátommal megszakításos módon védekezünk!Késett 2 napot...és amikor barátom észrevette,h megjött és elmentem pisilni akkor nem volt semmi. 2 órára rá elmentem pisilni és csak nagyon barna szinű váladék folyt ki belőlem! Pár órára rá elkezdett pirosozni...de amikor kicsivel késöbb elmentem pisilni akkor olyat éreztem,h nyomnom kell és akkor elég nagy darabok jöttek ki belőlem! :s Ma reggel meg elkezdtem szédülni,hányingerem lett és majdnem összeestem! Ez miért lehet? Még soha nem volt ilyen!

Kérek mindenkit,h ne szóljon le azért amiért mi a megszakításos módszert használjuk,hanem 1edül a kérdésre válaszoljatok.

Köszönöm


2009. márc. 16. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a kerdesre egyedul a valasz az, hogy ezt mi nem tudjuk, nem vagyunk orvosok, lehet akar gyerek is, de ha elmesz orvoshoz, az talan tud valaszolni.
2009. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hello!

2 lehetoség van:

-idegeskedtél, emiatt késett a menzeszed, nagyon sok esetben elozi meg a menzeszt barnàzàs. A nagyobb darab nem màs, mint ( àtlagosnàl nagyobb) levàlt méhnyàlkahàrtya.

-a nagyobb darabok utalhatnak arra, hogy volt egy ( spontàn) vetélésed


Nyugi, nem szollak le, de ha tényleg komoly a baràtoddal a dolog, megsporolnàl egy csomo stresszt a gyogyszerrel :)

2009. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nincs értelme találgatni, bármi is az oka feltétlenül orvos! Szakértő kell, ha van rá lehetőséged inkább 2 orvoshoz is menj el, hogy biztos legyél, mert ugye 1 még hibázhat, nem kevés példa van rá...
2009. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett spontán vetélésed. Nekem is volt és nekem is egy nagy darab valami távozott. De ilyenkor célszerű felkeresni egy nőgyógyászt, mert ha tényleg az volt és még maradt benn valami, az könnyen fertőzést okozhat és nagyobb bajod is lehet belőle. Ezt meg kell néznie egy dokinak, ultrahangon látja, hogy mi a helyzet a méhedben. Persze lehet, hogy csak a méhnyálkahártya távozott nagyobb darabokban, de biztos ami biztos! Inkább menj fölöslegesen dokihoz, minthogy bajod legyen!
2009. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen komoly a barátommal,csak nem szedhetek gyógyszert...a gumit nem szeretjük...

2 év alatt ez volt az első ilyen.

2009. márc. 16. 22:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha még vki olvassa akkor azért vok bajban....még nem is az,h darabos,mert minimálisan szokott az lenni...csak most nyomásra jött ki...

és h nem nagyon szoktam úgy lenni,h össze tudnék esni,de reggel óta nagyon :S

2009. márc. 16. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki! Szerintem, esélyes a spontán vetélés. A nyomás nem sokat jelent, a fertőzés veszélye miatt viszont nézetds meg magad a dokival!
2009. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!