Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség mindig...

Méhen kívüli terhesség mindig barnázással jjár?

Figyelt kérdés

Tavaly volt méhen kívüli terhességem, barnáztam a menstruáció helyett. Most 17 napja fent a hőm , barnázni nem barnázok, de szúr a bal megműtött petefészkembe. Félek, hogy megint az vagyok. Egy reményem van, hogy nincs folyásom.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Segítsetek!


2011. máj. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jár mindig azzal. Barátnőm nem barnázott!

Ha volt már ilyened, akkor azonnal doki. Akár ügyeletes! Bár előtte jó lenne tesztelni, mert az sem tuti,hogy baba van!

Egyébként nekem bő folyásom volt és még sem méhen kívül van!


10 hkm

2011. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A ciklusom 20-21-22 napján volt egy pici barnás maszat. Ez lehetett a beágyazódás? Ha rossz helyre ágyazódik be akkor is van beágyazódásos vérzés? Lehet hogy hülyeségeket kérdezek, de félek.
2011. máj. 28. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt semmi tünetem,egyszer csak elkezdtem vérezni és elment a baba!
2011. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:

3x volt méhenkívülim, egyszer sem vérezgettem, barnáztam. Uh-n derült csak ki.

Irány az orvos.

2011. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!