Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-t és duphastont írt az...

Closty-t és duphastont írt az orvosom. Nem küldött semmi vizsgálatra előtte, sem közbe. Lehet valami bajom, ha így szedem tovább?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:06
1 2 3
 11/22 sumergo ***** válasza:

Ritkán azért előfordulhat, de sztem a Costytól nem lehet baja senkinek sem. Nagyon régi, megbízható gyógyszer, nagyon sok országban használják. Azért az fura, hogy a dokid rád sem néz, hogy pl mennyi tüsző érik, megrepednek-e. Nem a gyógyszerrel van itt gond, hanem inkább a dokiddal. Ha közben megnézne, sok fontos infója lenne a későbbi kezelésedre vonatkozóan. Szerintem nyugodtan szedheted.

Sok sikert mindenkinek!

16+4 hkm

2011. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem Pesten járok dokihoz. Nekem is azt mondta a doki,hogy csak 1 év után írja fel,de mondtam neki,hogy türelmetlen vagyok ( fél év után) és én szeretném a closty-t kipróbálni. Fel is írta egyből. Lehet kár türelmetlenkedni, mert semmi előzőleges vizsgálat nem volt, egyszerűen csak szedem és majd meglátjuk. Eltelt 3 hónap és baba még sehol :( most akarok visszamenni kérni vizsgálatot. Annyi embernek segített, remélem nekünk is fog.
2011. máj. 27. 11:53
 13/22 anonim ***** válasza:
Felelőtlen az a doki, aki uh-követés nélkül felírja a clostyt. Arról már nem is beszélek, hogy tüszőrepesztőt is kéne kapnod, mert korántsem biztos, hogy magától megreped. Ha pedig nem, abból cisztád is lehet és rosszabb esetben még műtéted is. Én nem kockáztatnék, hanem orvost váltanék. Legalább tartottatok a 3 hónap után szünetet? Mert azt is kéne.
2011. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egészséges pároknál is van, hogy csak 1 év után sikerül a baba. Peteérésed van? Mert ugye a clostyt azért írják, hogy legyen. Viszont ha neked van, és így sem sikerül (bár mint mondtam, szerintem korai volt még a clostyt kérni fél év után), lehet, hogy teljesen más a baj. Pl. a párodnak rossz a spermaképe, vagy el van záródva a petevezetőd, vagy IR-ed van vagy még egy csomó minden lehet és a closty teljesen felesleges, mert úgysem segít, mert nem a peteéréssel van a problémád. Egyébként nekem azt mondta a dokim, hogyha 3 hónap alatt nem lesz belőle baba, akkor felesleges eröltetni, mert másvalami lehet a háttérben.
2011. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy még mindig nem jött össze! Mindenesetre ha a clostit már nem veszed be és nincs rá szükséged én nagyon szívesen átvenném, örülnék neki!!
2011. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Most fogok szünetet tartani,és elegyek beszélek a dokival, megcsinálja e a vizsgálatokat.(ha csak nincs még baj) Ha nem,akkor váltok.
2011. máj. 27. 13:10
 17/22 A kérdező kommentje:
Nincs closty-m, 3 havit beszedtem. Most akarok/ akartam íratni.
2011. máj. 27. 13:11
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem tudok Neked privit írni :(
2011. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szia Utolsó! Megirtam az e-mail címem. Megkaptad?
2011. máj. 27. 13:54
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Megkaptam, válaszoltam is Neked!
2011. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!